Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a közelében? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a közelében? Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Az osztályomból van valaki, aki tetszik nekem, de akárhányszor két métertől közelebb kerül hozzam, félek; nem merek beszélni, válaszolni, de ha nagyon közel van mozogni se. Azt se tudom konkrétan ilyenkor mire gondolok, talán arra, hogy ne csináljak semmit, hátha valami. Hogy győzhetem le ezt a nyomasztó érzést?

2013. ápr. 9. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is tök ugyanilyen vagyok. Ha a közelemben van az a fiú, aki tetszik az osztályból, állandóan elvörösödöm, meg úgy dobog a szívem majd kiesik, megszólalni meg persze nem tudok. Kíváncsi vagyok én is a válaszokra, bocsi az OFFért!
2013. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zavarban vagy. Próbálj meg feloldódni és beszélni vele, idővel jobb lesz majd.
2013. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem túlságosan csodálod/szereted. Próbálj arra gondolni hogy ő sem tökéletes. Vagy ha ez se megy képzeld el egy előnytelen helyzetben. Én fiú vagyok, és ha nekem ilyen problémám van elképzelem ahogy a csaj pisil. Őrülten/betegesen hangzik de nekem segített.
2013. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!