Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer szerettem egy embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer szerettem egy embert, nagyon-nagyon, de hatalmasat csalódtam benne. Nehezen hevertem ki még most is fáj egy kicsit. Most újból találtam egy ilyen embert, de nem tudok megnyílni neki, mert félek, hogy őt is elveszítem. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok? beengednétek a szívetekbe vagy inkább várnátok még. Nagyon jó kapcsolatunk van 7 hónapja

2013. ápr. 5. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ha 7 hónapja jo a kapcsolatotok,akkor már benegedted a szivedbe,mi kérdés akkor?
2013. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy bír valaki 7 hónapot várni, ha képtelen vagy megnyílni neki? Én 2 hetet sem adtam volna neked!


Szerintem ne engedj be senkit, mert még nem értél meg rá! Saját magadat kell rendbe raknod, nem pedig párkapcsolatokba bonyolódni másokkal, amikor még magadra sem tudsz számítani. Legyél érett, felnőtt nő, és akkor be tudsz vonzani érett felnőtt férfiakat, nem pedig alakoskodó nyálgépeket, akik képesek a p*nára 7 hónapot várni, mert nem tudnak jobbat.

2013. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármennyi csalódás is ér, nem szabad hagynod, hogy rámenjen az aktuális kapcsolatod.

Nem árt óvatosnak lenni, és ez eddigi tapasztalatokat beépíteni a kapcsolatba persze, de tudnod kell bízni a partneredben.

2013. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 7 hónapot várt, hogy rendesen megnyílt, akkor tuti igazán szeret.
2013. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát elvileg már egész jó baráti viszony van közöttetek. Itt most ez segít, mert nem egy "idegennel" létesítenél kapcsolatot, már egész jól ismerheted, jobban megtudsz már benne bízni, talán pont ez kell most neked. Én azt mondom mindent bele :)
2013. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem is teszem. Egyedüllétben legalább nem csalódik az ember.
2013. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!