Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más 21 éves lányokra is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 21 éves lányokra is jellemző ez?

Figyelt kérdés
A barátnőm konkrétan mese függő. Néha felnőttként viselkedik és komoly néha meg olyan, mint egy kisgyerek. nem nyávog meg gügyög azért nem annyira durva csak nem lehet rajta kiigazodni, hogy mikor milyen vagy felnőttként fog reagálni vmire vagy gyerekként. Ennyi idősen ez normális a lányoknál?
2013. ápr. 10. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
En is igy vise;kedem,mert a mese kikapcsol,sot gyerekes is vagyok.Ettol fuggetlenul,mindig mindent jol meggondolok,es ha gyerekesen reagalok,az is at volt gondolva mar 10x.
2013. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Idegenszemü Gülü válasza:

Tök jófej lehet :).

Szerintem az nem baj ha valaki olyan :)

2013. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30 évesekre is jellemző
2013. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernék néhány ilyen nőt. :D
2013. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja. Én pl nem vagyok mesefüggő, de néha kedvem támad megnézni egyet.
2013. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 laci911 ***** válasza:
Munkatárnőm is ilyen 30incon túl van és gyereke is van...álatában ilyen elvarázsolt nőnél látom ezt max probáld kicsit lekezelően beszélni vele...persze ne durván csak éreztessed ,hogy te egy komoly ember vagy és szedje magát össze ha veled beszél...mással úgy viselkedig ahogyan akar.
2013. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért ő nincs elvarázsolva. Csak kitudok lenni, ha kora reggel hupikék törpikéket kell néznem és énekli a főcímet. Aranyosan csinálja meg ő is röhög magán meg én is rajta ilyenkor. Csak néha úgy érzem sose fog felnőni.
2013. ápr. 10. 18:20
 8/8 Idegenszemü Gülü válasza:

Mutass be neki :).

Imádom ha ilyen is tud lenni egy nö :).

2013. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!