Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarna ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác...elég rég óta ismerem, elég magányos figura, és szívesen beszélgetek vele olykor, de nagyon sok dolog zavar...

Például hogy kétnaponta kapok tőle egy bocsánatkérő levelet, hogy bocsássak meg mindenért amit ellenem tett....utoljára 2 éve tett olyat amiért haragudhatnék, de már akkor se haragudtam annyira mint ezt ő gondolta....

Egyfolytában aggodalmaskodik, ha nem válaszolok egy fél órát mikor ír akkor jön hogy aggódik értem...

Ha arról merek beszélni hogy most csinálok valamit a fősulira vagy ilyenek, akkor azt mondja nehogy túlterheljem magam...


úgy egy éve már odáig fajult a túlzott érdeklődése, hogy 1 óra alatt háromszor hívott fel hogy találkozzunk, mikor már elsőre is közöltem vele hogy most nem megy...

Egyébként kért tőlem randit már az idők folyamán többször, mindig nemet mondtam...meg tudom hogy hol engem szeret hol másikat, hol harmadikat, aki épp kedves hozzá, ezt teszi a magány...

Amelyik nap beszélünk biztos hogy legalább egyszer bocsánatot kér valmaiért....ami természetesen jó dolog, ha indokolt, de esetében semmi szükség rá...és hiába mondom hogy indokolatlan...

illetve napjában többször rám ír hogy mit csinálok, mizu, meg hasonlók, és nem tudom miért de máár az első szó ami eszembe jut a "közöd?"

FÉlreértés ne essék, én főleg a barátzónás fiúkhoz szoktam vonzódni, és tőlük jól is esik ha mondjuk heti 3-4 alkalommal megkérdezi, mi a helyzet velem, de a napi 2-3 és ha válaszolok még több alkalom valahogy sok...de mi az oka? velem van a gond? örülnöm kéne ennek? az a baj, hogy szinte zaklatásnak érzem...jól érzem? vagy rosszul?


2013. ápr. 10. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem mondod meg neki,hogy zavar?
2013. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huh.Beléd zúgott nagyon ez a fiú XD.Egy kicsit beteges amit csinál.
2013. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha a leggyengébb módon is szólok neki hogy ne kérjen már folyton bocsánatot, azt mondja hogy én őt szidom, pedig esküszöm nem, csak mondtam hogy hanyagoljuk már a bocsánatosdit.
2013. ápr. 11. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor nem értem miért vagytok még 'barátok' ?


egyetlen pozitív dolgot nem írtál róla szinte az agyadra megy. értem én, hogy aranyos fiú nem akarod megbántani de állj a sarkadra és mond meg neki ami nem tetszik.


legalább is én ezt tenném :)

2013. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából ha nem egy végtelenül elhagyatott emberről lenne szó, akinek tényleg nincs nagyon senkije akkor megtenném...leginkább arra voltma kíváncsi hogy engem tartotok e szemétnek amiért nem örülök a kedvességnek vagy tényleg kicsit sok?


Jó mondjuk ismerem magam annyira hogy értékelem a fiúk kedvességét, minden téren kivéve ha helyettem fizetnek...jó persze az is szép gesztus de mégsem szeretem...na de ez nem ide tartozik....a lényeg csak annyi hogy nem a bunkó paraszt rosszfiúk kellenek, de ez nekem sok

2013. ápr. 11. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:

érthető, de ettől, hogy téged folyamatosan traktál nem hiszem, hogy jobb lesz neki és attól, hogy még adod alá a lovat még rosszabb lesz.

Bár ahogy az írásodból le lehet vonni nem nagyon hajlasz a személyes találkozóra sem .. vagy tévedek? :)

2013. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nos ez is igaz....nem tudunk olyan jól beszélgetni, és van hogy csak hosszan bámul, ami azért elég bizarr
2013. ápr. 11. 01:12
 8/8 anonim ***** válasza:

igen ezért kérdeztem, hogy akkor mi értelme ennek a barátságnak? akármennyire is jó szíved van sajnos néha ki kell mondani az igazat ami bunkónak/bántónak tűnhet de ez az élet rendje.


nehogy már egy fiú miatt érezed rosszul magad ;)

2013. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!