Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha azt osztályotokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha azt osztályotokból az egyik lány bevallaná nektek, hogy többet érez irántatok barátságnál, de nektek nem tetszene ő. (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés
Akkor utána tudnátok őt úgy tekinteni mint régen? Vagy mit gondolnátok róla utána? És elmondanátok ezt az egész osztálynak? Vagy kerülnétek őt? Mit csinálnátok?
2013. ápr. 11. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem mondanám el senkinek mert ez ránk tartozik. Megbeszélném vele négyszemközt, hogy hogyan tovább.

Biztos hogy onnantol más szemmel néznék rá de nem lenne semmi negativ hátsoszándékom, vagy lenéző tekintetem. Tisztelném érte, hogy lépett. :)

2013. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
osztom az első válaszoló véleményét. ugyanígy járnék el én is.
2013. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálam ez meg is történt, és pont padtársak voltunk :))

De felfogtam a helyzetet, elmagyaráztam neki hogy nem hiszem hogy lesz esélye, de szépen mint egy gentleman :P hogy ne sértsem meg, mert elég lobbanékony csaj volt :D

Aztán ugyanúgy kezeltem mint addig :) nem tettem semmi különbséget :)

Amúgy az egész osztály észrevette rajta ezt, nem kellett nekik ezt mondatni :P

2013. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nállam ez fordítva volt azóta is egyik legjobb haverom :)
2014. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!