Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy izgassam fel nadrágon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy izgassam fel nadrágon keresztül? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmet hogy izgassam fel nadrágon keresztül mert nem szeretnénk még lefeküdni vele de szeretném hogy a pettinget élvezze :) 18f

#petting #lány fiú kapcsi
2013. ápr. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lévöszöd a nadrágját!
2013. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet,hogy neked gondot okoz ruhában felizgatni valakit?NEm is tudom leírni,hogy kell...Csak rá kell érezni...
2013. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fecacica Te is nagy macsó lehetsz...


attól függ, milyen nadrág. cicanadrágon keresztül meg is ujjazhatod akár, de egy vastagabb farmeren keresztül nem sokat fog érezni, hacsak nem Te vagy Ollókezű Edward...

2013. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csak azért mert ő nem szeretne ilyen levetkőzőst én már nagyon de nem erőltetem :)
2013. ápr. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!