Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szükségem van egy biszex/meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van egy biszex/meleg barátra (? )

Figyelt kérdés

Lány vagyok, hetero. De egyre inkább vágyok arra, hogy legyen egy homoszexuális vagy biszex barátom(leginkább haveri szinten), mert én őket olyan különlegesnek tartom... vagy nem is tudom, mi a jó szó rá. Illetve a biszex srácok olyan aranyosak, hogy azon gondolkozom már egy jó ideje, hogy milyen lehet velük a csók...(a melegekkel is így vagyok, csak velük ugye ez lehetetlen lenne) meg ilyenek. Ez normális, hogy ilyenek érdekelnek ? Illetve az, hogy ennyire (szinte már kényszeresen) keresgélek homoszexuálisok meg biszexek után ? Úgy érzem, valami gond van velem... Nagyon érdekelnek az ilyen tipikus dolgok is, hogy náluk mi hogy megy, meg ilyenek...

Egyenlőre nem találtam még ilyen barátot, de valamiért úgy érzem, nagyon szükségem lenne egyre.

Valaki esetleg itt, beszélgetne velem ?

16l



2013. ápr. 11. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én akkor jutottam erre a pontra, mikor már kb. az ötödik haverom mondta hogy többet akar mint barátság.
2013. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nálam is ez váltotta ki ?! Mert volt egykét ilyen eset és eléggé zavar az is :S
2013. ápr. 11. 20:39
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem, neked, aranyom, egy barinőre van szükség, akivel kipletykálhatod a ruhákat, a pasikat egy margarita felett. Nem pedig egy pasira, aki a f.szt szereti.
2013. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Junkies ***** válasza:
67%
Ilyenem nekem is volt. Most már vannak ilyen ismerőseim és én is bisex vagyok ( lány ) hát nem tudom hogy velem van-e kedved beszélgetni ha van írj nyugodtan :)
2013. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Junkies: írtam:)
2013. ápr. 11. 21:26
 6/15 Glam Maarco ***** válasza:
56%

Ha így érzed, beszélgess. Mindig azt tedd, amit szeretnél :)

Szívesen beszélgetek én is veled, ha van kedved ;)

2013. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ius privatum válasza:
70%
Én meleg 22 éves elég helyes srác vagyok, és sztem amíg a csók is közrejátszik, addig ne keress se bit se meleget...Elég sok csajjal jártam már úgy, hogy félreértették, hogy barátságos vagyok velük, vagy a seggükre csapok vagy bármi..Igazából nincs gond veled, csak vágysz egy fiúra aki közben a barátnőd :D
2013. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Én hetero lány vagyok. Szerintem a barátság hetero nő és hetero férfi között nem működik, mert általában az egyik fél többet akar. Régen barátkoztam sok hetero fiúval és mind többet akart. Most már vannak meleg fiú barátaim, akiket nyugodtan ölelgethetek, puszilgathatok barátilag, tudom, hogy nem akarnak ágyba vinni :) Vagyis csak a meleg fiú barátaimat ölelgetem, a heterókat nem, mert azok elkezdenek fantáziálni...
2013. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
óóó értem:D van valami mindegyikben... hát köszönöm a válaszokat:):)
2013. ápr. 12. 17:12
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Én 17 éves meleg fiú vagyok és én is szívesen beszélgetnék veled:)
2013. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!