Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti eltávolodnátok egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltávolodnátok egy jó barátotoktól ha bevallaná neked higy meleg?

Figyelt kérdés
Te mit tennél ilyen esetben?
2013. ápr. 11. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Sose hajolnék le a szappanért :D
2013. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mivel barát, és tudja, hogy nem vagyok meleg,

elvből nem próbálkozna. Innentől miért is kellene el-

távolodni tőle?

2013. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogy.Nekem férjem van és 3 gyermekem.Van egy lexbikus barátnőm,aki most 26 évesen jött rá,hogy ő az.Vagyis eddig is az volt,de mindig volt pasija,csak most válalta fel elösször.Engem nem zavar.Mindig sejtettem.Attól még a barátnőm.Rengetegszer aludt nálam,Még egy ágyba is aludtunk nem egyszer.De azért mert lexbukis,nem azt jelenti,hogy mindenkire rámászik aki lány.Attól még a barátnőm marad!
2013. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs hátsó szándék benne, akkor nem kell, hogy elmondja, mert semmi közöm hozzá. Nem is akarom tudni se az ő szexuális életét, se a másét. Ha meg azért mondja el, mert hátsó szándék van benne, akkor vége lenne a barátságnak, mert én nem vagyok olyan, és kész.
2013. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A barátság megmaradna, én tuti nem távolodnék el csak emiatt egy baráttól!
2013. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem
2015. jan. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!