Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy ebben a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ebben a jó időben is ilyen nagy itt a forgalom délután is?

Figyelt kérdés
Fel néztem,mert vártam egy üzenetet,és láttam,hogy ugyanannyian vannak,mint télen.De miért?nem jobb lenne egyéb,nem számítógépes dolgot csinálni?
2013. ápr. 11. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert csütörtök van, holnap iskola
2013. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Allea iacta est"

vagyis a kocka el van vetve... és annyira gyökeret vert, hogy nem tud kimozdulni se...

tehát a sok kockát fogva tartja a sok gyökér...

2013. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2.

ez nagyon szép volt!

2013. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hibátlan gondolatmenen ketteske :)
2013. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert vannak akiknek semmi dolguk.
2013. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát de akkor is lehet már sportolni,mozogni,sétálni,csajozni/pasizni stb.Már nem lehet arra fogni a semmit tevést, hogy hideg van...
2013. ápr. 11. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem rólam van most szó, mert nekem van sport elfoglaltságom, de egy olyan embernek, akinek nincs baráti köre, nincs nője, nem tud ismerkedni, mert kapcsolat indításra képtelen, zárkózott személyiség, az mégis hova a fenébe menjen? Nézze a madarakat egyedül mászkálva a parkban? Vagy számolja ugyanott a hangyákat a padon üllve? Vagy hova a búbánatis ist.fas.ába kéne az ilyeneknek mennie?

Sokaknak meg pénzük sincs, gondolható a magyarországi helyzet, sokan még egy nőt se tudnak elhívni egy tetves randevora, ott kell hogy rohadjanak a panelban, mert máshol nincs élettere.

Kb. ez lehet a magyarázat.

2013. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akár egyedül is lehet kosarazni .Nme egész játékot,de palánkolni.Vagy futni,vagy el menni a rokonokhoz,ha közel laknak.

VAgy barkácsolni...

Vannak pénz nélküli dolgok is,amit lehet akár egyedül is csinálni.Nem is lettem volna én se egy kicsit se gép elött,ha nem akartam volna azt az üzenetet annyira(üzlet).

2013. ápr. 11. 23:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert érdeklik őket a kérdések és a válaszok.Pl nyáron miért megy vki könyvtárba mikor meleg van? Olvasni.Ilyen egyszerű.
2013. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kategória: Szerelem, szex » Egyéb kérdések
2013. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!