Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti engednétek a 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával, vagy néha átmehessenek egymáshoz (délután)?

Figyelt kérdés

Nem engedik szüleim, hogy együtt aludjunk, azt sem hogy átmenjünk egymáshoz. Szerintem elég érettek vagyunk, élünk nemi életet, fontosak vagyunk a másiknak, borzasztóan szeretjük egymást (4 hónapja vagyunk együtt, de már egyszer voltunk 10 hónapig). Ennek ellenére semmit sem engednek szüleim, pedig mindketten jó tanulók vagyunk, normálisan viselkedünk, ismerik a szüleit és a srácot is bírják. Segítsetek (szülők, írjatok!!!)

L/17



2013. ápr. 3. 17:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%
nem.
2013. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok szülő, de nekem megengedték már korábban is. Szerintem nem jó tiltani, ha le akarnak feküdni, akkor úgy is megteszik nappal.
2013. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
Engem engedtek. Megbíznak bennem a szüleim. Mondjuk elég lazán is állnak hozzá, anyu parázott egy kicsit de ennek megvolt az oka. Amúgy meg mind rendben meg. Én kb 4 hónapig jártam át oda aludni úgy hogy nem is szexeltünk addig.
2013. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló, szerinted miért nem?
2013. ápr. 3. 17:36
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
én nem vagyok szülő de én csak 15 voltam mikor anya megtudta ,hogy már lefeküdtem valakivel és így megengedték első perctől mikor bemutattam, lehet neked is úgy kéne ,hogy titokban aztán elmondod és így nem tudnak már mit tenni.
2013. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%

Azért kérdező, mert az otthonom nem átjáróház, és nem is lesz, még ha manapság ez a trendi. 17 évesen sem, és 25 évesen sem.


Én sem tettem, és megkövetelem ugyan ezt a gyerekemtől is.

2013. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nekem nem is az ott/itt alvás lenne a fontos, csak néha higy legalább ÉN átmehessek hozzá délután pár órára.
2013. ápr. 3. 17:40
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
6: Miért az jobb ha valahol koszos helyen akár nyilvánosan is szexelnek anélkül hogy tudnál róla?
2013. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%

1. Nem lehet akkora szerelem, ha már egyszer 10 hónap után szakítottatok.

2. Nem engedném. Bár ez attól függ kit hogy neveltek. Ha tudom, hogy én neveltem akkor egy-egy este (évente) belefér.

2013. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Engedtem a lányomnak, hogy együtt aludjanak a barátjával. Majd egy fél év után elmondta nekem, hogy már nem szűz. Tudom más ez a világ de engem ez sokkolt. Hisz ő akkor még 17 se volt. De így, hogy nekem elmondta könnyebben megnyílt előttem. és ha újra kérdezné, hogy nálunk aludhatna-e a barátja. Biztos nem engedném. ha elmúlna 18 éves akkor azt mondanám, hogy felnőtt vagy azt teszel amit akarsz. De 18 év alatt még egyszer nem engedném.
2013. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!