Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Miért pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Miért pont a másik lány? Fontos

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, egy baráti körbe vagyunk párszor, de valamiért nem én fogtam meg, hanem egy másik lány, akit csak néha buliba lát.. úgy tudom. Én szándékosan rövid ruhákat veszek fel hogy észrevegyen, a másik csaj meg nem öltözik ilyen kihívóan, mégis csinos. Hiába hajt arra akire én. Velem miért nem foglalkozik így? :(


16L


2013. ápr. 12. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:
A fiú lassan 18, a másik lány már annyi
2013. ápr. 12. 14:24
 2/4 anonim ***** válasza:
pontosan azért, mert ő nem teszi ki mindenét, nem gyerekes, van benne valami titokzatos, különleges lány, amilyen te soha sem leszel az ő számára.
2013. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki sem lehet mindenki esete. Kihívóan öltözni sem mindig a legjobb taktika.
2013. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem Te érdekled.Mindegy,mit veszel fel,akkor sem fogod érdekelni,mert ez nem ruha függvénye.A másik csaj fogta meg,ennyi.
2013. ápr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!