Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok, melegek, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, melegek, hol tudnék Székesfehérváron ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen párkapcsolatra gondolok, hanem beszélgetős összejövetelek, akár csoportosan, vagy ilyesmi. Ahol nem lennék egyedül ezzel és nem néznek hülyének, hogy egy női testbe zárt fiúnak érzem magam.
2013. ápr. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Legalább szép női testbe vagy zárva? :D Az én hülye felfogásommal poén lehet, de jó persze tudom hogy neked sz@r lehet főleg hogy az örökké tart hacsak nem műtteted meg magad csak hát az nem olcsó :)


F

2013. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hehe, köszi. Nem vagyok ronda, bár fiúnak elég nőies. ;) Nőnek meg eléggé fiús.


Kiegészítendő a kérdést, szívesen ismerkednék meleg férfiakkal is barátság céljából.

2013. ápr. 12. 16:15
 3/6 anonim válasza:
Én fehérvári vagyok és bi.:) 15/L
2013. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én székesfehérvári vagyok és leszbikus :)

17/L

2013. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fehérvár közelében élek, nyugodtan írhat akinek kedve van.:) 15/L bi.
2013. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán beszélgetni írj, ha gondolod :) Pan 16/l
2013. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!