Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan weboldal ahol legálisan tudnék sexpartnert keresni?

Figyelt kérdés
olyan weboldalt keresek ahol legálisan nem törvénybeütközően tudnék sexpartnert keresni vidéken.Van erre lehetőség?
2013. ápr. 12. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Legálisan? Fel nem tudnám sorolni hány szexparner kereső oldal van. De ha Te fizetősre gondolsz, az is van:


rosszlanyok.hu Ha valaki házba egyedül, (tehát nem bordélyházban) csinálja az "üzletet" az nem törvénybeütköző.

2013. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hangsúly a VIDÉKEN van, az a weboldal pedig ha jól tudom csakis budapesti lányokkal foglalkozik
2013. ápr. 12. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Amelyik oldalon van regiszráció mindegyiken megteheted. :D :D Ez az oldal is ilyen.

De ha nem megy az életben, akkor neten se lesz egyszerűbb. Tudod a szex olyan amit élőben művelünk, nem digitálisan.

2013. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pénz ellenében gondoltam(úgy csak fog menni)
2013. ápr. 12. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

videkilanyok.hu


egyébként meg a google mindent tud. Próbáld ki.

2013. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Edeslanyok.hu. Ez jól néz ki, csak kevés a lány.

Szerintem új oldal

2015. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!