Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért hihetetlen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért hihetetlen ha egy pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Edzőterembe járok,társastáncolok,a kedvencem a klasszikus zene/irodalom.


De sokszor ha ismerkedem lányokkal,és ezeket elárulom,akkor valamiért nem hiszik el.A klasszikus zenére meg húzzák az orrukat,mert manapság a Skrillex a menő..

Szóval miért olyan fura,ha valaki ilyen? Ezeknek a dolgoknak ütni kéne egymást vagy mi? Vagy valami fura különc lennék? Valóban érdekel,nem egónövelés a cél..

17/F


2013. ápr. 12. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem annyira nem :D
2013. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A te korosztályod még ilyen.

Nyugodj meg,ha zenetagozatosokkal ismerkednél,sikered lenne.

Jó,hogy sokoldalú vagy.

2013. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem vagy különc egy cseppet sem, csupán nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál eddig. :) majd lesz olyan, aki értékelni fogja ezekez.
2013. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én egy különc vagyok, és a közeg amiben vagyok elítél, mert túl "szabadelvű" a felfogásom a dolgokról, nem szeretem őket komolyan venni. Ettől függetlenül mindent elértem amit akartam eddig, és szerintem továbbra is így lesz.


Gitározok (szóló), motoroztam - és fogok is, ha végre betöltöm az életkort jogsira, mellette szívesen sportolok, görkorizok, és még sorolhatnám..


Mindezek ellenére nem volt túl nagy sikerem az életben eddig, amit annak tudok be, hogy bezárkóztam kb 2,5 évre, és semmit sem csináltam... Kellett egy kis idő, hogy benőjön a fejem lágya, mára már olyan ember vált belőlem véleményem szerint, akit nem tartanának ellenszenvesnek egy új társaságban, legyenek azok férfiak vagy nők



Még annyit, hogy tény és való, a klasszikus zene nem menő, ne reklámozd erőltetetten. Ha valakit érdekel, akkor ő ki fogja mutatni. Én mostanság kezdtem el érdeklődni valamennyire iránta, de egyelőre csak felszínesen, és azt kell mondjam, hogy jó



Ja és ne az iPhone -al meg Converse táskával pózóló agyonsminkelt beképzelt cicáknál próbálkozz, ők sosem fogják értékelni igazából a te érdeklődési körödet (már ha erre vágysz, ha nem ez az első szempont akkor viszont nyugodtan)

2013. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 18 vagyok
2013. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem állsz be a birkacsordába akkor lenéznek a nők
2013. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj..

Normális lányoknál próbálkoztam-mondjuk kinek mi a normális.

Szerencsére a környezetemben nem sok keményvonalas particica van..


Sajnos nem tudom ezeket a dolgaimat feladni.

2013. ápr. 12. 23:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem hihetetlen.
2013. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen.

Szerintem jó ,h nem állsz be a sorba.:)

16/L

2013. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!