Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél luxus prostinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél luxus prostinak?

Figyelt kérdés

Gondolkoztatok már valaha azon,hogy milyen jó lenne egyes helyeken egy menetért akár 1 millát kapni?

Vagy teljes mértékben elítéled az ilyesmit.


2009. szept. 23. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nem ítélem el azt sem aki az utcasarkon áll. Az ő dolga, ha neki van gyomra hozzá tegye. Viszont én képtelen lennék ilyenre. Persze biztos adódhatna olyan ok amiért félredobnám a büszkeségem, de remélem sose kerülök ilyen helyzetbe. Bár szerintem a luxusprostiknak nem a napi megélhetésre kell a pénz :)
2009. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Én nem lennék rá képes. De aki képes hát hajrá...van ismerősöm aki az, nem millát, csak néha százezreket keres 1 nap...
2009. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

NEM, nem mennek el...

akinek meg csinalja az o baja, aldasom ra:D

2009. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Én se mennék el, a női önérzetemet nem az dobja fel, hogy mennyire kóstálnak. Mindegy hogy 1 milla vagy egy tízezres, nem ez határozza meg hogy jó nő vagyok-e. Van ennyi méltóságom és önbizalmam.
2009. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Baràtnöm az.

És jol keres,irigylem,de nehezen birja,màr csak nyugtato tabi bevétele utàn tud aludni.

Vannak szimpatikus,joképü vendégek,megvannak a csunya,öreg,szàjszagos stb....vendégek.

Ehhez egy nagyon nagy elhatàrozàskell hogy végigbird csinàlni.És ha beleesel,akor nehéz kiszàllni.Arrol nem beszélve hogy könnyen jött pénz könnyen szàll el.Amit megkeresel,azt bekell fektesd sminkre,parfümre,fehérnemükre,csilli villi cipökre,ruhàkra...Kaja is kell...Hàt elitélni nem itélem el.De nem birnàm csinàlni

2009. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Hát én őszintén bevallom, hogy gondolkodtam rajta. Persze, hiszen mindenkinek eszébe jut, hogy milyen rövid idő alatt milyen sok pénzt lehet keresni.

Viszont nem mindegy hogy milyen áron. Én sose tudnám bevállalni, gusztustalannak is tartom, megalázónak, meg hát...az a sok nemi betegség...meg erkölcsileg is elég rossz természetesen.

De ettől függetlenül nem ítélem el őket. Lehet, hogy valaki azért áll az utcasarkon/luxus k*rválkodik mert tényleg nem tud másképp pénzt keresni és gyerekeket nevel. De azokat az igazi k*rvákat, akik csak azért csinálják, azért kell nekik a pénz, hogy megcsináltathassák a legújabb mellplasztikát magukon...na őket lenézem rendesen...

2009. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tom,én meg az útszéli prostikat nézem le:D

Azért kint állni az útszélén,hogy le add a stricidnek azt a pár ezer forintot.......... az ilyenek szó szerint csicska ri.bancok.

2009. szept. 23. 13:52
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Mivel férfi vagyok, ezért az mondom, hogy igen. Én elmennék, de csak nőket vállalnék.
2009. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:))
2009. szept. 23. 13:56
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyan pasi vagyok, de ha nő lennék, minden további nélkül. De valószínűleg ezt azért mondom, mert pasi vagyok, és nem okozna megrázkódtatást hogy megdugnak (már ha nő lennék). Mondjuk a járulékos képességeim nincsenek meg hozzá, szóval esélytelen volna.
2009. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!