Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor prostinak nézett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor prostinak nézett?

Figyelt kérdés
Jöttem haza fele, a melegben miniszoknya volt rajtam, erre megáll egy kocsi és megkérdi hogy elvigyelek-e. Montam hogy csak haza megyek, erre elment.. Mondjuk eléggé a város szélén lakok.
2011. máj. 25. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet, hogy tisztában volt vele, hogy nem ipart űzöl, és csak bepróbálta, fel tud-e szedni.
2011. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nem fetétlenül.

lehet, hogy csak úgy simán akart megkefélni, fizetség nélkül.

2011. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Szerintem csak tetszettél neki és elakart vinni.
2011. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen :D ráadásul a Hungária körút közepén -.- csak bepróbálkozott
2011. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá. De lehet, hogy csak találkoztál egy segítőkész emberrel. Múltkor éjszaka mentem haza, és az út szélén gyalogolt egy fiatal lány hazafelé. Jött egy rendőrautó, megállt mellette, kiszóltak a rendőrök pár szót, erre a lány behajolt az ablakon és kegyetlenül ütni kezdte őket. Na, őt valószínűleg prostinak nézték, pedig nem volt az.
2011. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. De a leírásod alapján elképzelhető.
2011. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

miért érdekel ennyire, hogy prostinak nézett-e? 2 hete folyamatosan böki a csőröd?

korábban is megkérdezted:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha te írtad ki azt a kérdést is akkor tényleg prostisan öltözködsz,már ne is haragudj.

Ha egy kicsit vissza fogottabb lennél talán nem néznének ribancnak.

2011. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
egy egyszerű farmer szoknya volt rajtam.
2011. máj. 25. 12:55
 10/14 anonim ***** válasza:
kit érdekel h minek nézett!
2011. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!