Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem vagy mi? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy mi? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nha régebben sokszor mondtam h nekem ö nem teccik. Aután vhogy egyszer én ö és még valaki elmentünk vhova. És utána meg vele mentem haza. És ez egyre rendszeresebb lett. Mobiédzám csere is megvolt. Sokat beszélgetek vele. Néhány zenéről autoüatikusan az jut eszembe h elég gyakran hozzáér a kezemhez. És akk tökre feldobódom. És örülnék neki ha egyszer télleg megfogná a kezem

2013. ápr. 13. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
haverság, de hány évesek vagytok? soha nem fog lépni egyikőtők sem?? Mert akkor soha nem fog kialakulni semmi sajnos.
2013. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De lépünk csak kicsiket. Én teccem neki (tudom) és zélleg tök jóket beszélgetünk meg sokat vagyunk együtt. És ez a kézizé a legfurább. Néha hozzáér a kezemhez de mire reagálnék elhúzza
2013. ápr. 13. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:

te ismered, nem mi... ha látod rajta, hogy szeret, de nem tud kezdeményezni, akkor te is kezdheted a dolgot, szerintem egy lánytól is teljesen normális


ja, és tanulj meg írni, mert belesajdult az agyam mire megértettem a rizsád

2013. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak akik sokkal rosszabul irnak nálam. amugy telorol nem tudok jibban de nem ezt kérdeztem, h hogy írok. Hanem h beleszerettem?
2013. ápr. 13. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát azt csak te tudhatod! Mi nem látunk bele a fejedbe! Te tudod, hogy mit érzel, nem mi! És minden bizonnyal tetszik neked... Mondd el neki, hogy te többet érzel barátságnál és hogy szívesen elmennél vele valahova kettesben is...


Ez csak egy javaslat volt, de mondom: TE TUDOD, HOGY MIT ÉRZEL, NEM MI!!!!

2013. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 13. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!