Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség kéne. Nagy hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne. Nagy hülyeség az egész de mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Na szóval. Van egy fiú akit igazából nem ismerek, de szeretném közelebbről megismerni, csak van néhány probléma..először is: nem találkoztam még vele mivel ő városban lakik én meg vidéken ( viszont a nagyszüleim is ott élnek:p) másodszor pedig az hogy van "barátnője" de még ő sem találkozott vele élőben csak skypeon beszélgetnek egy 2 hónapja talán..de az a valaki AZ ÉN EGYIK NAGYON JÓ BARÁTNŐM!!! Szóval ez az egész csak egy olyan eset hogy megláttam a képét és wow, megtetszett és beszéltem már vele fb.on is de egyszerűen nem megy hogy elfelejtsem.:(( mit csináljak? Hagyjam a fenébe vagy ismerkedjek vele?? És ha az utóbbi akkor hogyan hogy ne legyen túl feltűnő és hogy ne említse meg a barátnőm/barátnőjének??

U.i.: 14/L ( légyszi értelmes válaszokat és ne ítélj el a korom miatt:))



2013. ápr. 12. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos neked a barátnőd? Ha igen, akkor szerintem hagyd a fenébe ezt a fiút. Hamar el fogod felejteni, ez csak egy kisebb fellángolás.:-)
2013. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát elég fontos nekem a barátnőm, és nem szeretnék neki keresztbe tenni...szerintem hagyom az egészet..köszi a választ:)
2013. ápr. 13. 08:59
 3/3 Polexina válasza:
El kell fojtanod magadban a fiú iránti érzelmeidet mert a legjobb barátnődet így elveszíted.Még akkor is, ha netán az ő kapcsolatuk nem jönne össze. Az hogy néz ki, hogy akkor majd te megpróbálod a sráccal?Majd jön valaki más!Nem jók az ilyen bonyolult dolgok!
2013. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!