Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (kérdésed túl rövid. Stb. stb. )

Figyelt kérdés
Volt egy viszonzatlan szerelmem. Hagyta, hogy évekig szenvedjek miatta, sosem voltam neki elég jó. Semmivel nem tudtam bizonyítani, hogy érdekelhetem és értékes vagyok. Kigúnyolta az érzéseim, megalázott, lelki szemetesnek használt, hazudozott és ami a legfájóbb, hogy tagadta. Semmit nem tudok róla mi van vagy volt vele. Tönkrement az önbizalmam, bár sosem volt sok..Azzal is megvádolt, hogy nagyképű vagyok. Azt ecsetelte mennyire jó lenne mást megdugni és mindig más nőkről áradozott. Sosem ismerné be a hazugságait és, hogy mennyit ártott nekem. Lehordta mindig a képeim, más luvnyák után meg futott, mint egy pincsikutya akik megcsalták és szarba sem vették. Képtelen vagyok elhinni, higy nekem valaha lesz barátom akivel tényleg szeretjük egymást. Esélyem sincs rá, hogy találjak valakit. Nem bulizom, nem mindig vagyok egy barátkozós alkat, viszont egyedül is jól tudom érezni magam. Sportolok, eljárok lazulósabb helyekre, nem találok olyan férfit aki mellett nem kellene más és ezért bele sem kezdek egy kapcsolatba sem. Csak a szerencsés véletlenben bízhatom. Szeretném ha valakivel boldoggá tennénk egymást ha már egyszer most vagyok fiatal és elfelejteni amiken átmentem
2013. ápr. 13. 00:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért.
2013. ápr. 13. 00:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Kár rágódni rajta,ha ilyen volt.

Másokat attól még ne küldj el,mert nem mindenki ilyen.

2013. ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folytasd a bájgúnárok keresését,majd egyszer talán tanulsz a hibákból
2013. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz :) Ne add fel! És véletlenek igenis vannak :)
2013. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részben ugyanebben a helyzetben vagyok, csak nálunk én vagyok a fiú... és én lettem 'kihasználva'.

Hány éves vagy?

Nekem talán annyival jobb, hogy optimistább vagyok... légy te is az.. Az élet egy ajándék, élni kell benne, nem szenvedni.. :)

2013. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még 21 vagyok. Alapjáraton napközben a kutya sem mondaná meg, hogy valami bajom van, de az esték szörnyűek ha rámjönnek az emlékek. Te mennyi vagy?
2013. ápr. 13. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!