Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel reggelente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel reggelente szemezgettem. Párszor odamentem hozzá dumálni de mivel rövid szakaszon megyünk együtt ezért keveset tudtunk dumálni szóval kb alig ismerem. Tovább a leírásban . Nos?

Figyelt kérdés

ha reggel barátnőjével együtt megy, szerintetek nagyon öngyilkos küldetés odamenni úgy hogy csajt alig ismerem és barátnőjével még 1 szót se váltottam?

és ha oda is megyek köszönésen kívül mit lehetne utána dumának betolni csak mert mind2 arra fog várni hogy mondom amit akarok :D


2011. ápr. 7. 20:40
 1/4 anonim válasza:
51%

"Sziasztok, remélem nem gond, hogy megszólítalak benneteket.

(oda fordulsz a kiszemelthez) Csak annyit szeretnék mondani, hogy szerintem gyönyörű vagy, és tudom, hogy ha nem szólítanálak meg, később megbánnám. Szeretnélek jobban megismerni, ha nincs ellene kifogásod. Esetleg volna kedved suli után találkozni velem (ebben és ebben a teázóban/sörözőben/parkban)?"

Ennyi

2011. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az ötlet jó végülis csak pár részlet hiányzik amit nem is irtam le :D

például hogy csajnak van csávója. mégis elég sokat szemezgetünk :D

szóval igy sanszos barátnője mellől kikapni, meg szerintem elég direkt igy rámondani hogy gyönyörű :D

nem azért mert ne lenne az :P csak szerintem eléggé direkt.

2011. ápr. 7. 21:23
 3/4 John Johnes válasza:

Mond neki-e hogy akarsz-e kefélni-e. 100% siker-e



John, John J. J. Johnson (PhD, Az élet iskolája)


61 F..... vagy L? Vagy mindkettő? Vagy a denveri musztángok bajnok csapata?



P.S.: Ez a komment nem jöhetett volna létre George Soros támogatása nélkül. Hajrá Magyaroszág, Hajrá Magyarok!

2017. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3. Gratulálok!
2020. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!