Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyot csalódtam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyot csalódtam! Hogyan tegyek túl rajta? Ti is csalódtatok már ekkorát vagy ennél nagyobbat?

Figyelt kérdés

Na szóval, nekem nagyon megtetszett egy srác a suliból :) jó volt minden, szerelmes voltam ő is belém.. viszont csak 3 hetet jártunk.. azért szakított velem mert azt mondta hogy már nem szeret.. első barátnője voltam.. kicsit rosszul esett, hogy szakít velem mert én nagyon szerettem.. de abban csalódtam a leginkább, hogy a legjobb barátnőmmel jött össze még aznap amikor szakítottunk! soha nem éreztem magam ennyire rosszul.. tehát lényegében a legjobb barátnőm vette el tőlem :/ nagyon rossz érzés hogy lecserélt a barátnőm mert a pasival járkál most már bulizni engem meg lese szar! plusz még a srácba is szerelmes vagyok és szinte minden nap látnom kell suliban ami meglehetősen rossz számomra.. mit tegyek? én próbálom leszarni de nem megy :/ lehetséges hogy egy idő után jobb lesz?

17/L



2013. ápr. 13. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges,ne aggódj :) mindketten bunkók hogy ezt tették de legyél te az erősebb :)
2013. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen fiatalon túl estél már egy ilyen történeten, és nem később mior mélyebben éreznél.. Fel a fejjel.
2013. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Dogmatix91 ***** válasza:
Az ilyenek egyszerű csatornapatkányok. Nem egyszerű, de le kell szarni, más társaságát keresni. Ilyen emberek miatt felesleges magadba fordulnod meg szarul érezned magad. Nem érnek ennyit.
2013. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az nem nyomott volna meg annyira ha csak szakítunk a sráccal.. de most egy fantasztikus barátság is tönkre ment :(
2013. ápr. 13. 17:57
 5/17 Andii1 ***** válasza:
gerinctelen ge*ik velem is ez történt ,de velem apukám temetése után 1héttel csinálták ezt azóta is együtt vannak kb 8hónapja.. keresett a lány h hiányzok stb.. de lesz*rom az ilyen nem barátnő ... pedig bennük bíztam a legjobban.. és nem érdemlik meg h miattuk szomorkodj.. fáj és sokáig fájni is fog.. de nekem már nem jelent egyik sem semmit.. letagadnám őket h valaha is ismertem:)
2013. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dogmatix91 ***** válasza:
kutyaszar volt az nem fantasztikus barátság. Szerinted barátnak lehet nevezni egy olyan embert aki ezt teszi a másikkal? Meg se fordulna a fejemben összejönni valamelyik haverom exével, akármennyire is tetszene.
2013. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Andii1 ***** válasza:
"fantasztikus barátság" AZ ÉLETBE NEM VOLT AZ! te csak gondolod.. akkor nem tette volna ezt!
2013. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de ő tényleg nagyon jó barátnőm volt... és ezért hihetetlen számomra hogy abban kell csalódnom a legnagyobbat akiben teljes mértékben megbíztam és elmondtam mindent :( most mi a faszt csináljak? kattogok...
2013. ápr. 13. 18:05
 9/17 Andii1 ***** válasza:
már leírtam,hogy mi volt velem.. és még sem volt barátnőd ,mert elárúlt ;) hülye vagy ha ezek után foglalkozol vele
2013. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és mindig jön nekem a csaj h igy hiányzok neki ugy hiányzok neki.. egyszer idejött nekem könyörögni bocsanato kerni puszilgatott ölelgetett.. meg azt kérdezgette tőlem hogy "meg ennyit egy pasi.. hogy össze vesszünk miatta?"
2013. ápr. 13. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!