Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyot csalódtam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyot csalódtam! Hogyan tegyek túl rajta? Ti is csalódtatok már ekkorát vagy ennél nagyobbat?

Figyelt kérdés

Na szóval, nekem nagyon megtetszett egy srác a suliból :) jó volt minden, szerelmes voltam ő is belém.. viszont csak 3 hetet jártunk.. azért szakított velem mert azt mondta hogy már nem szeret.. első barátnője voltam.. kicsit rosszul esett, hogy szakít velem mert én nagyon szerettem.. de abban csalódtam a leginkább, hogy a legjobb barátnőmmel jött össze még aznap amikor szakítottunk! soha nem éreztem magam ennyire rosszul.. tehát lényegében a legjobb barátnőm vette el tőlem :/ nagyon rossz érzés hogy lecserélt a barátnőm mert a pasival járkál most már bulizni engem meg lese szar! plusz még a srácba is szerelmes vagyok és szinte minden nap látnom kell suliban ami meglehetősen rossz számomra.. mit tegyek? én próbálom leszarni de nem megy :/ lehetséges hogy egy idő után jobb lesz?

17/L



2013. ápr. 13. 17:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*meg ér
2013. ápr. 13. 18:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Nemrég én voltam az alanya az összeveszésnek, vagyis rajtam veszett össze két csaj. Ott az a csaj, akivel összejöttem, akart összehozni eredetileg a barátnőjével, de nekem a barátnő nem kellett, és elég nagy hatással voltam rá, emiatt nem tudott mit tenni, egy darabig tudta tartani magát, aztán kénytelen volt teret engedett a vágynak :D. Ilyen, amikor a tudat felett átveszik az irányítást az érzések.
2013. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ezt még ő kérdezi, hogy 'megér-e egy pasi, annyit, hogy összevesszetek'? Hát a volt'barátnőd' amellett, hogy bunkó, sík hülye is, már bocs.

És te is az vagy, ha kibékülsz vele.Hagyd a francba mindkettőt, örülj, hogy ott a családod, mert rájuk mindig számíthatsz. És hidd el, jön majd valaki, aki tényleg komolyan fogja gondolni, és fontos leszel neki.

Ilyenektől ne is várj többet.

Idővel túl leszel rajta.

2013. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-s az más, mikor csak össze akarnak vele hozni, mint, hogy mikor már jártok, a legjobb haverod elveszi tőled, szó szerint.

13-s voltam

2013. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nézd nem hiszem a barátnőd vette el, a srác se volt veled egyenes, ha valakibe szerelmes leszek, az nem 3 hét, soha nem volt az, max fellángolás volt részéről, honnan tudod mit mondott a barátnődnek, Te felejtsd el a srácot, ne foglalkozzál vele,
2013. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lány vagyok, és nem tudom, de nálunk van egy ilyen íratlan szabály, hogy barátnők pasijával SOHA SOHA nem kezdünk. Akkor sem, ha próbálkozik. NEM! Az ilyen nem barátnő, egy gerinctelen alak, a pasival együtt. Egyáltalán rá se nézz a csajra. AMúgy meg, ha nem akar összeveszni veled, nem fog rámászni a pasidra. Ez így van, és kész.

2013. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólóval teljesen egyetértek.

Bár én egy srác vagyok, de nemtől függetlenül az a legkorrektebb ha az ember nem a barátai kapcsolataira vadászik.


Én a helyedben otthagynám a francba mindkettőt, és megpróbálnék más társaságot keresni. Érettebb gondolkodású, korrekt emberekkel vedd magad körül, mert van egy régi bölcs mondás, hogy az embert mindig a közvetlen környezete, barátai jellemzik. És gondolom te nem ilyen vagy.


A másik az, hogy nagyon fiatal vagy és még rengeteg szingli srác küzd azért, hogy legyen egy barátnője.

2013. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!