Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, ti szeretitek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, ti szeretitek ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és már több,mint egy éve társ nélkül vagyok,Nehezen viselem ezt az időszakot,szeretnék már szeretni.Nem értem miért lehet ez,átlagos lány vagyok :)

Másokok szépnek tartanak,de mégos egyedül vagyok :(


2013. ápr. 13. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Másokok szépnek tartanak,de mégos egyedül vagyok :(


A szépség nem minden aranyom :)

2013. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen viselem. Ahogy te is, én is szeretnék szeretni, és szeretve lenni. Lehet nyálasan hangzik, de nem érdekel, ez az igazság.

21/F

2013. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
bocsánat az aranyomért csak hát szép és jól esett leírni XD
2013. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
a válasz magadban keresendő nem itt .. te sem gondoltad komolyan h. erre fogsz kapsz egy értelmes választ azon kívül h. ' menj egy bulizni, ismerkedj' stb stb.
2013. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ez a szép szó lehet,hogy erős volt,bár gondoltam,hogy kapom az oltásokat.

Tehát igy vélekednek rólam : aranyos,szép arcú és okos.

Nem vagyok pálcika,hanem olyan,akin van mit fogni..ez ugye lehet előny és hártány is..

2013. ápr. 13. 20:17
 6/22 anonim ***** válasza:

én is szingli vagyok és én is olykor kivánom hogy legyen valaki akit szeretgethetek meg akiért érdemes reggelente felkelni

de szinglinek is jó lenni mert a magam ura vagyok :)

2013. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ma 20:17

Képet Képet Képet!!!

2013. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, de jobb szinglinek lenni! Legalább nem csalódok addig is egy lányban.

17f

2013. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Különösebben nem zavar ez az állapot, de már jó lenne ismét szeretni egy nőt. F/21
2013. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én kb 1,5 éve vagyok egyedül...Hát,volt jobb is.

24-f

2013. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!