Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, ti szeretitek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, ti szeretitek ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és már több,mint egy éve társ nélkül vagyok,Nehezen viselem ezt az időszakot,szeretnék már szeretni.Nem értem miért lehet ez,átlagos lány vagyok :)

Másokok szépnek tartanak,de mégos egyedül vagyok :(


2013. ápr. 13. 20:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én is szingli vagyok, komoly kapcsolatom nem is volt eddig, mert fura emberekkel hozott össze a sors eddig..

A szingliségnek vannak előnyei, de nekem is jól esne valakivel összebújni, megbeszélni az adott napon történt dolgokat, programokat szervezni együtt stb..


19/F.

2013. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt az állapotot. Mi lehetne benne a jó?
2013. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!