Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akarhat tolem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbie girl kérdése:

Most mit akarhat tolem?

Figyelt kérdés

2es fel evig voltunk egyutt szakitottunk rosszba voltunk majd kibekultunk ,most jelenleg van baratnoje ,megis velem talizik 2hetente es csokolozunk olelget,teszem hozza a bnojevel 1honapba egyszer szokott talizni,es utolso talin megkerdeztem tole hogy szeret-e? azt mondta engem mindig is fog,csomot nosztalgiazunk stb

ez szerintetek mit jelent ,van ra esely hogy ujra egyutt?



2013. ápr. 13. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy a pasid nem férfi csak egy átlag pasi, akiért egy valamire való nő egy lépést nem tenne. Szerintem neked sem kéne, mert jellemileg "kissé" alul van a ranglétrán.
2013. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy két lyukra játszik, vagy az új barátnőjével mégse olyan frankó minden, és téged talonban tart, ha történne valami. Te tudod, hogy mennyit engedsz neki, mondjuk az gáz, hogy ott a barátnője, de veled is kavar.
2013. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gáz vagy te is, a mamád meg kövér!
2013. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!