Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat tolem vajon valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tolem vajon valamit? /bov lent

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel mar regota jo baratok vagyunk mindennap dumalunk meg minden de az utobbi par hetben kulonosen jol elszoktunk lenni.Nemreg mondta hogy hogy szolitsam azutan meg elkezdtuk egymast becezgetni es sms ben is ilyen kisses smilekat egyszoval egeszen jol kijovunk:D.De ez jelenthet valamit vagy csak nala ez a jobarati "viselkedes".Elore is kosz.15/F
2010. máj. 15. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
csak ami erdekes hogy van amikor messrre vagy nem jon fel vagy rairok es eltunik vagy nem ir vissza:S
2010. máj. 15. 21:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki:)

Az, hogy msn-en ilyen, az nem jelent szerintem semmit. Lehet más dolga van:)

Szerintem ha bejön neked is, akkor hajts rá. Biztos vagyok benne, hogy akar valamit! :)

Adj neki olyan "jeleket" amikből neki is lejön, hogy tetszik neked!

14/L

2010. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért majd írd meg, hogy hogy alakul a dolog tovább:):)

drukkolok neked/nektek

2010. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi:D remelem hogy sikerulni is fog:D:D
2010. máj. 15. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen odavan érted, és már minden, a női magazinokban olvasott praktikát bevetett, hogy végre kezdeményezz, de lassan föladja a reményt, mert te még mindig nem csináltál semmit.
2010. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha kov par napban lepek akkor meg vajon sikerulhet?:D
2010. máj. 17. 17:47
 7/7 anonim válasza:

szerintem tutui bejösz neki (=


14/l

2010. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!