Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok normális lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok normális lányt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és már egy éve nincs barátnőm. Tökre nincsenek nagy elvárásaim, csak hogy ne igyon, ne cigizzen, és ne legyen ateista (nem mintha én egy szupervallásos lennék). Akikkel lehetne valami, az az ország másik végében van, így esélytelen...

Bulizni nem az én stílusom, túrázni szoktam barátokkal és hasonlók, de ott esélytelen, hogy új emberekkel találkozzak...


2013. ápr. 13. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

igen mondjukez a rosz a neten való ismerkedésnél.

Eddig 3 olyan lánnyal találkoztam interneten aki számorma tökéletes lett volna

abbol kettö Tiszántúli 1 meg Valahol a Balaton fölött lakot...

hozzáteszem hogy BK-megyében lakom én meg -.-''


életben meg ugye körbevesz a város, tucatszám vannak a futoszalagon gyártott páwák és az idiota csitrik akik sajnos befolyásolni tudják a normális lányokat is.

2013. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőn találsz magadhoz közel lévőket is szerintem, de ezt már csak végső esetben ajánlom... Menj el városba, mert ha csak itt ülsz és mondogatod, hogy "nem találok magamnak barátnőt", nem mész vele semmire. Ismerkedni kell, nem megy úgy magától sajnos. Egyébként nem is feltétlen kell buliznod, esetleg csak beülsz valahova egy italra, vagy hasonló és ott is összefuthatsz bárkivel.
2013. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy pontosan ilyen lányt, egy tulajdonságot leszámítva. ő a sátán ágyasa. Na mi a pálya Misnistránskoma?
2013. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"tucatszám vannak a futoszalagon gyártott páwák és az idiota csitrik akik sajnos befolyásolni tudják a normális lányokat is."


Na ez az, hogy aki nem csak dugni akar, azzal ki van tolva...

2013. ápr. 13. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 22:04

én erre találtam ki hogy én az idösebb nőket vagy ak orban hozzámillöket keresem, mert ök még olyan nevelést kaptak zömével mint én igy öszinték korrektek és állitom szexisebbek mint a mai piritott kirakati babák... :)

2013. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végre egy srác,aki olyan lányt keres, aki nem iszik! Amúgy meg szinte bárhol összefuthatsz ilyen lányokkal. Bár nem tudom menniy olyan létezik, aki minden elvárásodnak megfelel. Én is ilyen lány vagyok, és pont itt találtam rá arra a fiúra, akit évek óta kerestem :). 22/L
2013. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel már én is kísérleteztem, Prof, de nem vált be. Az én korosztályom túlságosan elfajzott. Már az is felmerült bennem, hogy megtanulok oroszul, és kerítek valami orosz nőt...
2013. ápr. 13. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!