Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik, ha egy pasinak kis gödröcske van az állán? Hüe kérdés, de miért lesz ott az a kis gödör?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 23:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az olyan pasik,akiknek az van,általában jól néznek ki,ezért ez a fikázás?Ki a fene mondta,hogy fiú vagyok,és nekem van olyan?Mi undorító abban?Az az undorító,aki büdös,ápolatlan,ha ti egy csúnya embes megláttok,az már undorító,fujj?
2013. ápr. 14. 00:11
 12/19 anonim ***** válasza:
Jól néznek ki? Mint Jáksó? xD
2013. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Pretty_Fighter ***** válasza:

ezek a válaszok:DDDDDDD

Amúgy nekem mindegy,nem sokat számít az a gödör az álladon.Nekem is van.Viszont a mosolygödröcskék azok nagyon aranyosak:)

2013. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Júú, nekem van mosolygödröcském, egyből jobban érzem magam! :D
2013. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
aki szeret annak mindegy:) nem a külsőt kell nézni .. akit zavar az egy fas*
2013. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Aki tetszik nekem,neki is van gödröcskéje!Nem tudom mi gáz benne,azért mert Jáksó nem egy szép legény,és pont gödröcskéje van,azért már minden gödrös csúnya?Megnézném a pofájukat,akik itt hurrognak,szebbek-e egy fokkal az ördögnél
2013. ápr. 14. 00:32
 17/19 anonim ***** válasza:

John Travoltának is van. Nem az esetem, nem azért mondom, de Jáksóhoz képest... huhúúú... :D

A kérdésre válaszolva: számomra nem vonzó.

2013. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 HalkHogen ***** válasza:

Miért mindenki Jáksót emlegeti...? Annak a fazonnak egyrészt kb. nincs álla, másrészt állhorpasz (mert így nevezik azt a "gödröcskét") nélkül is undorító feje lenne.


De nézzétek meg Kirk Douglast a Spartacusban vagy Stephen Boydot a Ben-hurban (Messala). Nekik pl. baromi jól áll a határozott arcvonásaikhoz a gödröcske.


De nőknél is előfordul. Emily Blunt azért nem rettentően ronda legtöbbek szerint... Sőt.

2013. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem mindenkin azt nézegetem,hogy van-e olyanja,csak a fiú aki tetszik,ilyen,kis apró gödre van!Kicsit hasonlít a Szerelmes Anna c. film egyik szereplőjére,Jonas-ra,csak ő szőke,ja és neki is van gödröcskéje,és csúnya,taszító?Hát NEM!
2013. ápr. 14. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!