Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet az oka, ha tetszik...

Mi lehet az oka, ha tetszik ugyan pár lány, de nem érzek túl nagy vágyat arra, hogy megismerjem őket, nem izgat az előttem lévő lehetőség?

Figyelt kérdés
Van néhány lány az ismeretségi körömben, akik tetszenének nekem (hazudnék, ha ezt letagadnám), de mégsem érzem azt, hogy igen, meg akarom őket ismerni, közelednem kell hozzájuk stb. Pedig elérhető közelségben lennének, nem száz kilométerre, így logikus lenne, hogy ismerkedni próbáljak velük. Nem vagyok válogatós, eddig is jobbára "átlagos" lányoknál próbálkoztam, sőt még duci csajnál is, pedig nem vagyok olyan súlycsoportú. Nem igazán értem, miért vagyok ennyire közömbös. Az igaz, hogy plátói érzéseim vannak egy másik lány iránt, akiről az eszem azt súgja, hogy valószínűleg reménytelen az ügy, itt meg itt lennének a potenciális lehetőségek, ráadásul úgy, hogy az egyik lánynak talán be is jövök. Mégse érzem azt, amit "normális" esetben talán kellene, vagyis hogy "lecsapok" rájuk. Miért lehet ez, és ti ismerkednétek-e olyan lányokkal, akik valamiért nem "izgatnak" benneteket? Köszi a normális válaszokat, kíváncsi vagyok, kinek milyen meglátásai vannak.

2013. ápr. 13. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a plátói csaj miatt nem kell más
2013. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A szived már ott van a plátói lánynál.Tehát foglalt vagy. Ezért nem kell a többi nő.
2013. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"akiről az eszem azt súgja, hogy valószínűleg reménytelen az ügy,"


Ameddig nem tudod biztosan, mert nem próbáltad, addig nem mondhatsz valamit veszett ügynek.

2013. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy elrontottam az illetővel, ráadásul elég nagy is köztünk a földrajzi távolság, mégse tudom őt elfelejteni, és szerintem ő is kerüli a társaságomat, még virtuálisan is. Bonyolult helyzet, de ez van.
2013. ápr. 13. 22:13
 5/18 anonim ***** válasza:
4 Légy férfi, és ha elcsesztél valamit, akkor tudd helyre is tenni.Tudj bocsánatot kérni a másik embertől.Bármit is tettél.
2013. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát ez az, nem tudom biztosan, hogy hibáztam-e, és ha igen, akkor miben. Nem tudom hová tenni, hogy miért változott meg a lány viselkedése rögtön a találkozó végén, pedig egyáltalán nem nyomultam rá, mert egyrészt eleve nem is randi volt, másrészt meg tudtam, hogy félénkebb típus, és eléggé ellentmondásos jeleket is adott. Ezért nem is mertem neki elmondani, hogy mennyire gyönyörű és csinos, és hogy többet érzek iránta, és nem tudom, neki tetszettem-e. Azóta nem nagyon beszéltünk, ő abszolút nem is keresett, nekem meg bűntudatom van, de nem tudom, mit vétettem. Igen, valószínűleg mondanom kellett volna neki pár dolgot, de annyira visszahúzódott, hogy azt hittem, nem venné szívesen. Talán ezért is maradtak plátóiak az érzéseim azóta.
2013. ápr. 13. 22:27
 7/18 anonim ***** válasza:
6 Tessék odafordulni a lányhoz. egy nőtől ne várd, hogy keressen, főleg első randi után.. Fel a fejjel..még semmi nincs elveszve. Beszélj vele:D
2013. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg neki, hogy jól érezted magad a találkozón max

De szerintem biztosan fogsz olyat találni aki tényleg érdekel és nem csak plátói:)

2013. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem randi volt, csupán szerettünk volna személyesen is találkozni. Ráadásul ennek már vagy éve, és most már talán ciki lenne, hogy akkor eddig miért nem mondtam, miért csak most. De ha érdekelném őt valamilyen szinten, akkor tuti keresett volna. És ha nem rontottam volna el, akkor a találkozó végén nem viselkedett volna úgy, mint ha nem együtt töltöttük volna az azt megelőző két órát, és borzasztó rosszul éreztük volna magunkat.
2013. ápr. 13. 22:36
 10/18 anonim ***** válasza:

9 Szerinted mit veszítesz, ha beszélsz vele? Semmit. Vagy erre/vagy arra dől a mérleg nyelve.

Légy férfi.

2013. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!