Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már lekileg teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már lekileg teljesen összetörve egy szerelem miatt? Hogyan jutottaok túl rajta? Mennyi ideig tartott a depressziós időszak?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét várom akik télleg átélték azt hogy egészségügyileg: idegileg pszihésen teljesen összevolt törve!!Esetleg orvos segítségével,akár hosszadalmas felejtésel jutottak túl ezen az időszakon!
2009. szept. 23. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen,de még nem vagyok túl rajta...15 kg fogyás.Türelem elvesztése,de annyira,hogy képtelen vagyok normális hangnemben beszélni.Beszélgetni már képtelen vagyok.Sajnos a gyerekeimmel is.Ha elmondok valamit egyszer,és nem csinálják,vagy még többször meg kell ismételni,akkor már kivagyok...Még nem költöztem el,de tudom ha már nap mint nap nem fogom látni,túl leszek rajta....legalábbis nagyon reménykedek benne!!!!!
2009. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
84%
óó te szegény ez nagyon gáz. én 4 ves kapcs. megszakitása után 3 évig szenvedtem. nem elkeseriteni akarlak,de csak az idö gyogyithatja be a sebedet,vagy 1 uj társ.tudom nem is gondolsz most erre de én mindig igy gyogyitottam magam.keress valakit hamar.sok sikert!!ja, adepis időszak kb 2 honap.ne törj össze. menj társaságba.
2009. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Hetekig az ágyban feküdtem csak és sírtam. nem ettem napokig semmit. Suliban is sírtam. Heti pár napot voltam csak bent.

utána sem volt életkedvem, csak fogytam.

Ezt srácot utána nem láttam már, így bebeszéltem magamnak, hogy nem is ismertem, csak álmodtam az egészet.


De azért még hónapokig vártam, hátha látom a buszmegállóban, mert itt száll át, pedig tudtam hogy vonatozik.


Utána egy évig nem akartam pasit. Nem tudtam rájuk úgy nézni, csak haverként, nem vonzottak.


Aztán valaki mégis, de az is kudarcba fulladt, de az már csak 1-2 honapig tartott, utána újra pasiztam.

2009. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát igen ez ien, -10kg , 160/100 as vérnyomás már lassan 2 éve, remegő kezek, szóval nem egyszerű dolog ez,,,

sztem az a lényeg h barátok közt maradj és h legyen valami ami leköt,,, én pl rengeteget edzettem meg zsákoztam az némileg kikapcsolt és lefárasztott

20/F

2009. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Túl vagyok én már mindenen...De egyre rosszabb.Nem hogy enyhül és felejtek ,egyre inkább hiányzik.Az a szerencsém hogy gyáva vagyok ezért nem lette idáig öngyilkos!Embereket nem tudom elviselni,nem tudok normálisan beszélni mással csak néha vele ha megtehetem,sportot feladom mert értelmetlenek látom egy időután mert hogy ő ugyse látja nem büszke rám és én meg nélküle ugyse tudok semmit élvezni.Néha fogyok néha hizok mert van hogy ne tudok enni néha meg folyamatosan eszem fájdalmamban.Nem sajnáltatni akarom magam csak tudni akartam én vagyok eilyen gyenge vasgy volt e már más is ilyen lehetetlen helyzetben!
2009. szept. 23. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Depresziót ezelőtt 8 évvel hallgattam ajánlom vegyél egy Kutyát és túl leszel rajta miután lefeküdtél a kutyáddal és rájössz az az ember legjobb BARTÁTJA
2009. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na ilyen kommenteket nem akartam kapni mint 19:48as!Egyébként van kutyám 8éves!De nem vagyok ilyen beteg állat...

Na mindegy ilyenekért nem húzom fel magam!

2009. szept. 23. 19:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi csak 2 hónapot voltunk együtt, de számomra Ő volt az igazi:( Már több mint egy éve depressziós vagyok miatta. Iszonyatosan rossz:(
2009. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
voltam. teljesen összetörtem, nem is emlészem szinte semmire abból az időszakból. fel sem fogtam mi történik körülöttem, be voltam zárva a saját gondolataimba. mindenkit elüldöztem magam mellől, éjjel nappal sírtam, elképesztően lefogytam... nagyon szar volt. fél éven át tartott a legrosszabb. orvosnál is voltam, ő átmenetlieg összekapart, de nem volt az igazi, magával az orvossal akadt problémám.pedig egyébként én hiszek abban, hogy orvos tud segíteni ezen. nekem az segített, hogy rájöttem, hogy megtehetem azt, hogy abbahagyom a szenvedést. nagyon egyszerűnek hangzik és az is. elkezdtem magammal foglalkozni, a külsőmmel, olvasni (nagyonajánlom az alkimista c. könyvet), az önbizalmam nőtt tőle nagyon sokat. és tanultam belőle rengeteget. azóta nem vagyok ugyanaz. mindent átértékeltem, a bizalmam 0, és sosem fogom többé elhagyni magam. a legfőbb tanácsom, hogy foglalkozz magaddal, fejleszd magad. leköt és növeli az önbizalmad. fogadd meg.
2009. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
szia. 3 dolog kell: sok pia, sok idő, és sok barátnő..
2009. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!