Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon könnyen visszaesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon könnyen visszaesek valakibe, akit szerettem. Hogyan lehetne ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Mindig,amikor jön vissza hozzám,egyszerűen nem tudok vele elutasító lenni,gyenge vagyok hozzá..hagyom,hogy újra ugyanazt csinálja velem,mint már többször,hogy aztán megint otthagyjon.Elég lenne valami életfelfogás,ahhoz hogy erősebben ellene tudjak állni,akármilyen tipp.

17L


2013. ápr. 14. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
én a nyugtatókkal vagyok így.. nem tudom mit tudnál tenni próbáld kerülni ..
2013. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbálom..de épp ezért,ha ír,vagy összefutunk annál jobban örülök neki..
2013. ápr. 14. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!