Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy olyan lányról, aki arra vágyna, hogy szép ruhákba öltözködhessen? Felszínes p*csának tartanátok vagy nem érdekelne titeket?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok valami gazdag, de annyira tetszenek a szép, márkás ruhák és annyira szeretnék jól kinézni, de nem mások miatt, hanem mert nekem tetszene. Zavarna titeket, ha egy lányt ennyire érdekelné, hogy miben jár? Adnátok egy esélyt egy ilyen lánynak?
2013. ápr. 14. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Legjobb ruháimat turkálóból veszem és kínaiból. Báli ruhát is úgy túrtam egy ezresért és mindenki odáig volt érte. :D


21/N

2013. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 szerelmes lettem a hozzáállásodba :-3
2013. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Menj el angol turiba, onnan aztán nagyon jól összelehet szedni a ruharaktárad egy egész évre & nagyon stílusosan is néznél ki! Anyukám milliomos, mégis turiba járok. ;)


És naná! Az a jó, ha jól nézel ki, én is erre törekszem (csak fiúban), fontos, hogy jó megjelenésűek legyünk -csak ésszerűen.

2013. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


Ja; azoknak, akik ezért cikiznének, nem kell tudniuk, hogy honnan van a ruhád. Nem látszik rajta, hogy turis. Nekem is vannak olyan márkás zakóim turiból, hogy csak na... 50-100ezres, pár ezer forintért. Azért, mert valaki gazdag, nem feltétlenül kel bedőlni a multicégek marketingjének; csak a buták dőlnek be. Ne legyél te is buta! :)

2013. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 15. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!