Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy azok a lányok akik azt mondják magukról, hogy csúnya vagyok meg nem fogok kelleni soha senkinek, csak színlelnek?

Figyelt kérdés

Megismertem már 3 ilyen lányt eddig.En Simán összejönnék egy olyan csajjal aki azt mondja magáról,hogy csúnya.Általában ezek 100x Kedvesebbek mint a másik tábor.Szóval nekem az a bajom,hogy ezek a lányok sirassák magukat,de szerintem ők is tudják,hogy akad egy fiú nekik úgyis.Mert ha akarnának pasit tennének is érte.En elfogadom olyannak amilyenek.Mivel nincs csúnya nő szerintem.Csak csúnya viselkedés van.

Tehát volt ez a három leányzó,megismerkedtünk stb.Csak volt egy momentum amit egyikőjük sem mert bevállalni(Akit érdekel privátban le írom mi az.). Szerintem megoldható lenne.Ha azt mondják,hogy:Soha nem lesz pasim,de egy kisebb akadály miatt már nem oké,akkor szerintem megy a színlelés 1000-el.A szerelemben nem lehet akadály.



2013. ápr. 15. 15:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem biztos, nekem az ugyanezt hangoztató pasikból van rohadtul elegem. És belőlük még több is van.
2013. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

mi volt az? le akartad teperni oket és nem hagytak? :D

de pedig vannak csunya lanyok, sokszor persze ez csak rinyalas, de teny hogy vannak olyan leanyzok akik a kutyanak nem kellenek.

2013. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1-es hát abben igazad van,sokkal több pasi van mint lány aki csúnyának mondja magát.
2013. ápr. 15. 15:48
 4/31 A kérdező kommentje:

ebben*

Nem akartam senkit leteperni :D

2013. ápr. 15. 15:49
 5/31 anonim ***** válasza:
Miért szinlelném azt, hogy ronda vagyok.. van itthon tükör:/ egy ideig én is elhittem, hogy van olyan akinek esetleg tetszenék, aztán rájöttem, hogy ennyi fikázást nem hiába kapok:/
2013. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
5-ösnek,hiszem ha látom.Szerintem nem vagy csúnya!!.
2013. ápr. 15. 15:53
 7/31 anonim ***** válasza:

kedves:) köszi:D

5ös vagyok:)

2013. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
:)))).
2013. ápr. 15. 15:56
 9/31 anonim ***** válasza:
Van sok olyan lány, aki tényleg ezt gondolja, nem csak színlel. Pl. azért, mert sorozatosan kapja a bántásokat, vagy pont hogy nem kap hideget se meleget, csak 'úgy van'. Ilyen alappal meg hogy gondolja magáról, hogy szép, mikor senki nem erősíti meg benne?
2013. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
En meg ismertem egy olyan csajt,aki az Istennek nem küldött volna magáról képet.Annyira csúnyának tartotta magát.Hiába vigasztaltam,semmi eredmény:(. A végén azt mondtam neki,hogy nekem kell anélkül is,hogy lássam.Mégse lett belőle semmi :(
2013. ápr. 15. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!