Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy azok a lányok akik azt mondják magukról, hogy csúnya vagyok meg nem fogok kelleni soha senkinek, csak színlelnek?

Figyelt kérdés

Megismertem már 3 ilyen lányt eddig.En Simán összejönnék egy olyan csajjal aki azt mondja magáról,hogy csúnya.Általában ezek 100x Kedvesebbek mint a másik tábor.Szóval nekem az a bajom,hogy ezek a lányok sirassák magukat,de szerintem ők is tudják,hogy akad egy fiú nekik úgyis.Mert ha akarnának pasit tennének is érte.En elfogadom olyannak amilyenek.Mivel nincs csúnya nő szerintem.Csak csúnya viselkedés van.

Tehát volt ez a három leányzó,megismerkedtünk stb.Csak volt egy momentum amit egyikőjük sem mert bevállalni(Akit érdekel privátban le írom mi az.). Szerintem megoldható lenne.Ha azt mondják,hogy:Soha nem lesz pasim,de egy kisebb akadály miatt már nem oké,akkor szerintem megy a színlelés 1000-el.A szerelemben nem lehet akadály.



2013. ápr. 15. 15:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Sok lány van, aki nem színleli, hanem tényleg azt gondolja.
2013. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Rengeteg csaj színleli csak azért, hogy kapjon egy rakás bókot a fiúktól, a lányok álszentek!
2013. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
nem mindenki színleli én pl ténleg az vagyok és a saját testvérem is megmondja hogy csúnya vagyok...
2013. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Hiszem ha látom Hungarya!
2013. ápr. 29. 22:24
 15/31 anonim ***** válasza:
A legtöbben színlelnek :) Sok ilyen kérdést láttam már és a 95%-uk szép volt :)
2013. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
En is így gondolom 15-ös!
2013. ápr. 30. 18:35
 17/31 anonim ***** válasza:

#15 igazad van tényleg sokan vannak akik színlelik a saját környezetben is érzékelem

de kedves kérdező én tényleg ronda vagyok és sajnos csak a szavammal érheted be :)

2013. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
"sajnos csak a szavammal érheted be"- :(
2013. máj. 1. 08:59
 19/31 anonim ***** válasza:
Sokan valóban így is gondolják, vagy ettől félnek és csak egy kis megerősítést szeretnének, hogy ha nem is szépek, azért mégsem olyan csúnyák. Egy csúnyában is legtöbbször lehet valami szépet találni, az a baj, hogy mások ezt nem mondják nekik, van, hogy kigúnyolják őket vagy kinevetik, és ettől nincsen önbizalmuk. Ha folyton csúfolnak, ha úgy érzed nem kellesz senkinek, mert más lányok körül ott vannak a fiúk, de veled max beszélgetni akarnak, vagy azt sem, akkor könnyen elhiszed, hogy csúnya vagy.
2013. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Értem:)Ez érdekes.
2013. jún. 27. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!