Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevetett ki, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetett ki, ha úgy tűnt, szimpatizálunk egymással?

Figyelt kérdés

Szemeztünk sokszor, kerestük egymás tekintetét, már messziről nézett,hogyha látott, a srácot ismerve, aranyos, nem a bunkó beszólogatós fajta.

De ma nézett,közel kerültem hozzá, azaz,ahogy mentem és mikor belenéztem a szemébe, szemközt röhögött...!

Úgy,hogy a szemembe nézett,és voltak körülötte(haverja)

De tudom róla,hogy nem a bunkó fajta,nem tipor át mások érzelmein, és nem hinném,hogy azért nézett volna eddig,hogy egyszer kiröhögjön,ennek semmi értelme nem lenne.


2013. ápr. 15. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, az biztos :-)
2013. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D
2013. ápr. 15. 16:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rajtad röhögött. Lehet, hogy mondtak neki valami hülyeséget a körülötte levők, és nem bírta visszatartani.
2013. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Öcsém.. Most ha épp röhögök valamin és ránézek egy csajra akkor egyből azt hiszi hogy rajta röhögök?


Fuck logic

2013. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet.:D

egyébként a srác is nézett mellette aki állt,felnéztem és pont találkoztam a tekintetével,aztán a srácéval aki tetszik,és nézett,de a haverja is. (valószínűleg tudott rólam-->magyarul esélyes,hogy nem szégyel,és így nyíltan kimerte mondani,hogy tetszem neki is,vagy pedig csak a srác is nézett,úgy semmiért..)

2013. ápr. 15. 16:44
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem harmadik: :D Ő engem nézett szemezni próbált,csak elkaptam, többször,mert láttam,hogy néz, nem elbambult követett a tekintete már messziről,egyszer csak a szemébe néztem neki és felnevetett,majd mondott valamit a másiknak, ami lehetett az,hogy: 'de csúnya' 'Jézusom' 'atyám' bármi ezer választék,de közben eddig nem csinálta ezt:D Mivel a haverja(i) is néznek rám többször is,pl: egyszer már egyik azt is nézte,hogy mennyi ideig nézem:D-->ez a fuck logic:D de végülis aranyos volt, a lényege az volt,hogy vannak barátai akik valószínűleg tudnak rólam,és Ő SOHA nem nevetett (másik haverja),most ezzel a sráccal meg igen.

De barátnőim szerint, ha csúnyának tartana,vagy nevetségesnek,már röhögött volna előbb is

2013. ápr. 15. 16:47
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem harmadik'-->aztaa:D

Nem harmadik* akart lenni

2013. ápr. 15. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Azta... Hallod mire ezt értelmezem :D
2013. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D :D siess vele:D
2013. ápr. 16. 16:40
 10/12 A kérdező kommentje:
Amit utolsó kommentbe leírtam,én sem értem:D írtam ott mindenről:DDDDD
2013. ápr. 16. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!