Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a netes társkeresők tele vannak perverz szexőrültekkel?

Figyelt kérdés

Valahány ilyen oldalra regisztráltam, az emberek nagyrésze szexkapcsolattot akart. Még akkor is jöttek az ilyen levelek, mikor kiírtam, hogy nem vagyok hajlandó ilyesmire. Szerintem egy lány őrizze meg a büszkeségét, ne adja oda magát csak úgy bárkinek! Ti akik szintén társkeresőztök, mik a tapasztalataitok?

Amúgy aki szívesen ismerkedik írhat privátban! 16/L


2013. ápr. 15. 20:51
 1/5 Antihater ***** válasza:

ez azzal van kapcsolatban, hogy neten sokkal könnyebb arc nélkül kimondani dolgokat, és a sok "csak azt akarja" pasi átugorja azt a részt ahol előbb leitat/kamurandizik stb...

felvállalni a perverziókat és olyan partnert keresni aki kielégíti a vágyainkat

ez nem csak rossz lehet, mert pl ha eleve ilyen szempontból is összeillesz a partner akire rátalálsz, akkor az kisebb valószínűséggel fogja azokat másnál keresni


persze ettől függetlenül alapjáraton is vannak bunkó emberek...

2013. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az egész világ tele van perverz szexőrűltekkel.
2013. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antihater ***** válasza:

amúgy én meg azt nem értem, hogy ugye kapjátok ti lányok ezt a rengeteg bunkó levelet...

amikor írok egy normális levelet, fogalmazgatom sokáig, őszintén írok magamról stb, arra nem méltatnak, hogy egy "bocsi nem" levelet küldjenek vissza, az mi az istenért van?


1es voltam, 22/f

2013. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a valóságban nem találnak párt.
2013. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert ez üzlet. Az oldal tulajdonosának meg oly mindegy hogy ki fizeti be a regisztrációs díjat avagy ki kattint a reklámjára.
2013. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!