Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány "jobb"? Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány "jobb"? Melyiket kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
Adott pl egy középpontban lévő nevetős lány temperamentumos ..mondjuk sziporkázó humorral nagyobb hanggal...a masik egy csendesebb visszafogottabb lány . Most ne írjatok hogy amelyik a szebb stb...ugyanolyan jó nők mindekettő inteligens okos...ti ferfiak melyiket típusú kányokat kedvelitek jobban?
2013. ápr. 15. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csendesebb, visszafogott, ha ahhoz nem társul kóros zárkózottság és frigidség.
2013. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a keverékeket szeretem.

Na nem úgy mint a kutyáknál h korcs, hanem akiben van élet , vidámság humor ésatöbbi.

2013. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ink. A középpontban lévő nevetős lány! :)
2013. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A csendes, visszafogottabb lányt.
2013. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ha tegyük fel a két lány ikertestvér és az egyetlen különbség ez lenne köztük, akkor én az elsőt választanám, de csak azért mert társaságnak jobbnak vélem az ilyen fajta embereket.


De lehet ha most mondjuk valamivel komorabb hangulatom lenne akkor azt mondanám hogy a csöndes lány jobban bejön.


Azt értem amúgy hogy azt kérted hogy ez alapján döntsünk, de valós helyzetbe csak ez alapján túl egálba lenne a kettő :\ Úgyhogy az okosabbat választanám. Hacsak a másik nem sokkal szebb.. most érted hogy megy ez..

2013. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mind a két lánynak van "előnye".

A nevetős temperamentumos lány valószínűleg sosem állna le és állandóan menne jobbra-balra. Ezek mellett ha még hangos is akkor tuti, hogy szóvá teszi a dolgok nemtetszését is és esetleg irányítani is akarna.


A csendes leányzó pedig valószínűleg jobban értékelni az összebújós filmezős estéket, és mindig kis aranyos lenne melletted. Semmiben sem akarna befolyásolni.


Ez csak az én személyes véleményem, amiket tapasztaltam pl. a barátnőimről és az ő barátjukkal való beszélgetésekből.

2013. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából értem én..:) szóval én az elsőbe tartozom de ez egyáltalán nem jelenti azt hogy akkor én egy mindent szóváteszek stb...és az is marhaság hogy nem értékelnék egy összebújós filmezest..szóval meg tudom mikor kell csöndben maradni..szóval amit leírtam nem egyenlő egy sete suta buta hangos lánnyal aki nem bír normalis lenni :D én a fiúval akit szeretek olyan vagyok mint a" kezes barany" :D vagyis..ertitek? :D
2013. ápr. 15. 21:26
 8/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nekem a temperamentumos jobban tetszik
2013. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!