Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam szüleim előtt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam szüleim előtt, nem beszélnek velem, most mit tegyek? HELP

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén felmentem Pestre a nővéremet meglátogatni, és gondoltam akkor egyidejűleg találkozhatnék is az egyik legjobb barátommal, akivel csak évente 1x tudunk találkozni, mert külföldön él. A srác feljött nővérem lakásába, és úgy volt, hogy kilencig marad és dumálgatunk, de máshogy alakult az este, mint ahogy vártam. Nővérem váratlanul bejelentette, hogy elmegy bulizni (bár van egy olyan érzésem, hogy direkt szervezte így mert ő mindigis össze akart hozni minket), így ketten maradtunk. És hát nem csak dumálgatás lett az egészből... Először nem is akartam, meg semmi, de aztán mint akinek kikapcsolták az agyát, már a nevemet se tudtam volna megmondani szerintem... Szóval volt szex, majd arra keltem másnap reggel, hogy valaki matat a zárral de azt hittem nővérem, szóval nem csináltam semmit. Aztán bejöttek a szüleim, mi meg hát ott voltunk egy ágyban, kimagyarázni se tudtam volna (mint kiderült, korábban akartak hazavinni... ).

Alapból nem bírták a srácot, mert a szüleim nagyon konzervatívak és szinte mindenért elítélik: mert cigizik, mert szeret bulizni és mert szerintük mindenkivel flörtöl, illetve a stílusát sem szeretik. De egyébként kitűnő tanuló egyetemen, csak ezt már valamiért nem veszik észre.

Ez meg aztán kiverte a biztosítékot, mert anyám azt sujkolja belém már 14 éves korom óta, hogy házasságig nincs szex, 18 éves koromig nem lehet barátom, nem sminkelhetem magam, nem mehetek bulizni, ill. koncertekre se enged el stb... és talán ez már csak egy plusz ok volt arra, hogy belemenjek ebbe az egészbe, mert azt veszem észre magamon, hogy kényszeresen menekülök anyám régimódi szabályai elől és próbálok szabadulni, de nem tudok. Lehet, hogy ehhez még tényleg fiatal voltam, de megtörtént és nem vagyok r*banc. Apa nem szólt semmit... Ő lazábban kezelné ezt az egészet, mert ő bízik bennem. Ha anya nem venne el tőlem minden szabadságomat, nem élnék vissza a lazaságával. De most már az incidens óta nem állnak szóba velem. Nem értem, hogy teheti meg ezt egy szülő a gyerekével, nagy nehezen rávettem magam, hogy megbeszélem velük, odamentem, és elküldtek. Pedig nekem erről kínosabb beszélni, mint bármi másról... Most mit csináljak, teljesen el vagyok keseredve :( Ráadásul ez a srác volt az, akiben teljesen megbíztam. Amikor hazaértünk is azonnal írt, hogy mi van velem, jól vagyok-e, mi történt, de mielőtt válaszolhattam volna, elvették a telefonom és a laptopom is. Most szereztem vissza a gépem... Eltiltottak tőle, és ez még jobban fáj. Segítsetek:(



2013. ápr. 15. 21:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
hány éves vagy?
2013. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Miért most hány éves vagy?
2013. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hány éves vagy...
2013. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg 15-16.
2013. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Gyanítom 18 alatt vagy, így nyeld csak le szépen.
2013. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
előzőekhez hozzáteszem: és örülj, hogy apád nem hozta fel a pincéből a sörétest
2013. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
16 múltam
2013. ápr. 15. 22:03
 8/29 anonim ***** válasza:
Én elmondanám nekik a mondandóm, akkor is, ha nem reagálnak semmit. Persze normálisan, higgadtan kell előadni, hogy érezzék, hogy egyrészt ez neked fontos, másrészt, jobb ha próbálod velük megbeszélni, mint hogy titokban csinálnád.
2013. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#8: én próbálom, szinte minden nap:( de múltkor is odamentem hozzájuk, és elkezdtem mondani, hogy szeretném megbeszélni mert ez nagyon nem jó így nekem, és erre mintha meg se hallották volna, elkezdtek ketten valami másról beszélgetni.
2013. ápr. 15. 22:07
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Megértem a szüleid érzéseit, de olyan gyerekes "bosszú" elkobozni a mobilt, laptopot. Ebből látszik, hogy tehetetlennek érzik magukat, mert nem sikerült igazán jó kapcsolatot kialakítani veled. Az eltiltás pedig soha sem működött, én tulajdonképpen sajnálom őket, kicsúszott az irányítás a kezük alól. Várj pár napot, had' emésszék a dolgot, utána beszéld meg velük.
2013. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!