Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam szüleim előtt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam szüleim előtt, nem beszélnek velem, most mit tegyek? HELP

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén felmentem Pestre a nővéremet meglátogatni, és gondoltam akkor egyidejűleg találkozhatnék is az egyik legjobb barátommal, akivel csak évente 1x tudunk találkozni, mert külföldön él. A srác feljött nővérem lakásába, és úgy volt, hogy kilencig marad és dumálgatunk, de máshogy alakult az este, mint ahogy vártam. Nővérem váratlanul bejelentette, hogy elmegy bulizni (bár van egy olyan érzésem, hogy direkt szervezte így mert ő mindigis össze akart hozni minket), így ketten maradtunk. És hát nem csak dumálgatás lett az egészből... Először nem is akartam, meg semmi, de aztán mint akinek kikapcsolták az agyát, már a nevemet se tudtam volna megmondani szerintem... Szóval volt szex, majd arra keltem másnap reggel, hogy valaki matat a zárral de azt hittem nővérem, szóval nem csináltam semmit. Aztán bejöttek a szüleim, mi meg hát ott voltunk egy ágyban, kimagyarázni se tudtam volna (mint kiderült, korábban akartak hazavinni... ).

Alapból nem bírták a srácot, mert a szüleim nagyon konzervatívak és szinte mindenért elítélik: mert cigizik, mert szeret bulizni és mert szerintük mindenkivel flörtöl, illetve a stílusát sem szeretik. De egyébként kitűnő tanuló egyetemen, csak ezt már valamiért nem veszik észre.

Ez meg aztán kiverte a biztosítékot, mert anyám azt sujkolja belém már 14 éves korom óta, hogy házasságig nincs szex, 18 éves koromig nem lehet barátom, nem sminkelhetem magam, nem mehetek bulizni, ill. koncertekre se enged el stb... és talán ez már csak egy plusz ok volt arra, hogy belemenjek ebbe az egészbe, mert azt veszem észre magamon, hogy kényszeresen menekülök anyám régimódi szabályai elől és próbálok szabadulni, de nem tudok. Lehet, hogy ehhez még tényleg fiatal voltam, de megtörtént és nem vagyok r*banc. Apa nem szólt semmit... Ő lazábban kezelné ezt az egészet, mert ő bízik bennem. Ha anya nem venne el tőlem minden szabadságomat, nem élnék vissza a lazaságával. De most már az incidens óta nem állnak szóba velem. Nem értem, hogy teheti meg ezt egy szülő a gyerekével, nagy nehezen rávettem magam, hogy megbeszélem velük, odamentem, és elküldtek. Pedig nekem erről kínosabb beszélni, mint bármi másról... Most mit csináljak, teljesen el vagyok keseredve :( Ráadásul ez a srác volt az, akiben teljesen megbíztam. Amikor hazaértünk is azonnal írt, hogy mi van velem, jól vagyok-e, mi történt, de mielőtt válaszolhattam volna, elvették a telefonom és a laptopom is. Most szereztem vissza a gépem... Eltiltottak tőle, és ez még jobban fáj. Segítsetek:(



2013. ápr. 15. 21:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

Anyádból egy szörnyű rossz anyós lesz! Szerintem azért ilyenek a szüleid mert nekik semmi nem jött össze az életben. Vagy csak fáj nekik, hogy a lányul boldog. Utálom az ilyen szülőket, sajnos az enyémek is hasonlóak egyes esetekben. Te érzed milyen a srác akivel együtt voltál, ha csalódsz te csalódsz és nem az anyád, ha szerelmesek lesztek akkor is neked jut a tortából a legnagyobb szelet.

Ne foglalkozz hülyeségekkel más a világ! :D:D:D

2013. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges:\\\ Próbálok nem foglalkozni ezekkel a dolgokkal, de mégis olyan szörnyű ez a helyzet:S
2013. ápr. 17. 21:39
 23/29 anonim ***** válasza:
3%

Az én anyám is ilyen, de én azt mondom, hogy örülj ennek. Hát még annak, hogy nem az én gyerekem vagy, mert lehet még el is intéztem volna a srácot ott helyben. Te meg 18 év alatt vagy ráadásul, mit vársz a szüleidtől? Még gyerek vagy a szemükben, szemmel láthatóan okkal. De bocs ha nem sajnállak amúgy, akinek baró telóra meg laptopra futja és még 16 évesen kefél is az ne akadjon már ki amiatt ha lebukik. 22 vagyok, nyáron leszek 23, szarrá melóztam és tanultam magam, és még így sem tudom, hogy hogyan hozok össze hó végére 80-et ha külföldre akarok menni gyárba melózni heti 6 napot 12 órában.

De azért sajnálom...(amúgy nem igazán) Úgy tűnik, hogy már a te korosztályodnak is kurv@ kényelmes dolga van.

2013. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
3%
Ja és 20 évesen vesztettem el a szüzességemet, pedig rakás lehetőségem volt, de inkább vártam.
2013. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de nem r.banc vagyok, hogy minden nap mással bujok ágyba. Egyszer történt meg egy olyan emberrel, akit szeretek és ráadásul nem is volt megtervezve az egész, hogy na most mindenáron elveszítem a szüzességem. Meg miez, hogy elintézted volna a srácot...

Tudom, hogy ebben igazuk volt, nem kellett volna lefeküdnöm vele. Gyereknek már annyira azért nem vagyok gyerek, maradjunk a kiskorúnál. És nem mondom, hogy ok nélkül akadtak ki, mert hazudnék ha ezt állítanám.

Egyébként ez egyáltalán nem jön ide, hogy nekünk futja telefonra meg laptopra. Sajnálom, tényleg, bocs, hogy nem híd alatt lakok. Ezt igazán nem kellene a fejemhez vágni... Én is tanulok, méghozzá a város legjobb iskolájának a tanulója vagyok, és majd egyetemre szeretnék menni.

Nem kellene értelmetlen dolgokat a fejemhez vágni, megbántam, amennyire csak lehet. De akkor se érzem ezt jogosnak, hogy a szülők ennyire levegőnek nézik a saját gyereküket.

Nem tudom, mi a kényelmes ebben. Mintha nekem nem lenne elég bajom... Mintha te még sose hibáztál volna. Biztosan hibáztál már:) Úgy beszélsz, vagyis írsz, mintha te tökéletes lennél.

2013. ápr. 17. 22:00
 26/29 aranyoskám ***** válasza:
74%
Aki most utoljára válaszolt azzal ne foglalkozz, nagyon beképzelt csaj lehet, aki szerinte a mínusz egyről jött fel nullára, és szerinte aki átlagos körülmények közé születik az már kiváltságos, meg menjen a kurv@ anyjába. Antihater (19-es) válasza a leginkább teljes, es tökéletes szerintem, jobbat én sem, és más sem tud javasolni nagy valószínűséggel, ha leírod ezt az egészet, úgy mintha hozzájuk beszélnél, akkor van egy kis esélyed rá hogy elolvassák). Az tuti, hogy édesanyád nem komplett, már bocs. Abból, ahogy és amit írsz, nekem az jött le, hogy egy nagyon értelmes lány vagy, aki tudja mit csinál. Egyébiránt a koleszt én is javaslom, illetve lehet az albérlet is, de a lényeg, hogy minél messzebb a szüleidtől, vagy legalábbis anyudtól. Az utálkozónak meg egy kérdésem lenne: Honnan veszed, hogy ,,baró" telefonja és laptopja van? Nekem is van mindkettő, megtehetném, hogy trendi is legyen mindegyik, mégis hagyományos telefont használok, lassan azt se ha sikerül elérnem, hogy barátnőm megkedvelje a Skypeot. A kérdező se írt mást, csak hogy elvették tőle, hogy ne tudjon érintkezni a sráccal, ami egy nagy baromság, mert akár megkérek valakit suliban, akár átugrok egy baráthoz délután, és elintézem onnan, ennyit erről. Big Up neked kérdező, sok sikert és maradj legalább ilyen jó és értelmes ember a továbbiakban is! :)
2013. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

utolsó: köszönöm szépen a válaszod :) nagyon aranyos vagy:)

nem terveztem többet foglalkozni az előző válaszolóval, nem pazarlom rá a drága időmet.

Megírtam a levelet, és letettem anyu asztalára. Már csak arra várok, hogy hazaérjen :) Nagyon remélem, hogy el fogja olvasni, mert több ötletem akkor már tényleg nincs.

Gondolkoztam már az albérleten, csak hát nem tudom, hogy is csinálhatnám ezt az egészet. Sikerült újra kapcsolatba lépnem a fiúval, aki most bejelentette, hogy abba a városba költözik ahol én is lakom és természetesen - mert miért is ne - kitalálta, hogy költözzek oda hozzá.

Ez nagyon kedves tőle, meg igazából ha olyan lennék, simán belementem volna, de nemet mondtam... Az csak még jobban rontana a helyzeten (ha ez egyáltalán lehetséges), meg nem is tartom okos dolognak, hogy pont hozzá költözzek, aki miatt végülis ez az egész vita kialakult... :\

Na mindegy, majdcsak lesz valahogy. :) Mégegyszer köszönöm a válaszodat :)

2013. ápr. 18. 18:21
 28/29 anonim válasza:
Szerintem költözz a testvéredhez pár napra:-)próbálj meg vele beszélni talán még segíteni is tud.
2013. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%
ha jól értem akkor egy olyan sráccal bújtál össze aki nem is párod/barátod, és évente csak egyszer találkozol vele..., ezek után felrovod a szüleidnek, vagy a válaszolóknak, hogy könnyű erkölcsű lánynak tartanak.
2013. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!