Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi néha titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi néha titokban oldalra pillant rád, ezt minek vennéd, nem biztos, hogy tetszés jele?

Figyelt kérdés
Máskor pedig rád se néz,vagy nem fordul hátra,pedig tudja,hogy ott vagy!Pasik,ti szoktatok ilyen csinálni,és ha a csaj tojik a fejetekre nem is stírölitek tovább?

2013. ápr. 15. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valakinek megtetszik a külsője, természetesen párszor megnézem. De stírölés kilőve.
2013. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Az én szemem rettenetesen rossz, de nem hordok szemüveget, mert nem tartom valami menő kiegészítőnek, és sokszor volt emiatt pontosan ilyen jellegű problémám, és amikor észrevettem hogy tulajdonképpen egy csajt bámulok, akkor röhögtem és mindig máshova néztem XD De vicces figyelni egy nő hogy fejre tud állni egy ilyen hülye helyzetben XD


Amúgy komolyra fordítva, lehet hogy csak szimplán szép vagy és azért néz téged. Tetszés =/= szerelem.

2013. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!