Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy lány találkozáskor köszön, elkapja a tekintetét, és elmosolyodik?

Figyelt kérdés
Voltak már rövidebb beszélgetéseink, ő is kérdezgetett rólam, én is róla, meg általában mosolyog rám, és olyan, mintha tetszenék neki, vagy nem tudom. Ma is összefutottunk, jött velem szemben a kollégáival, egymásra néztünk, köszöntünk, de el is kapta a szemét, és maga elé kezdett nézni, miközben elmosolyodott. Ez utalhat arra, hogy bejövök neki? Vagy ez nem biztos? Köszi a válaszokat.

2013. márc. 25. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tudod mit jelent, különben nem tetted volna fel ezt a kérdést. :)
2013. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted tényleg tetszenék neki? Csak mert eddig nem tudtam volna konkrétan azt mondani senkire, hogy bejövök neki, max. sejtettem. A "jeleket" meg rendszerint félreértettem, és ebből lett a nagy koppanás.
2013. márc. 25. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az gáz ha köszön és nem visszaköszön!!!!
2013. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy tesz ahogy írod az a gáz!Köszön mert ismer és jólnevelt,de:elfordítja a fejét és mosolyog,másokkal megy és leüti a fejét találkozáskor= restelli hogy ismerőse vagy,mosolyog rajtad. SZERINTEM EZ A HELYZET!bocs TE kérdezted?
2013. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kacérkodásnak venném.
2013. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán csak fingott egyet.
2013. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3: Ki mondta, hogy ő köszönt előre?


#4: Nem hinném, hogy szégyellne engem (vagy hogy oka lenne szégyenkeznie miattam). Egyébként az se biztos, hogy rajtam mosolyog, ez azért nem olyan gúnyos vigyor.Plusz miért szégyellné az ismeretségünket olyanok előtt, akik nem is ismernek engem? Meg ha annyira senki lennék a szemében, akkor miért kérdezgetett személyesebb dolgokról is engem? Egyáltalán nem logikus olyan embert "faggatni", akit semmibe veszek.

2013. márc. 25. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
4-ES KÉRDEZŐNEK.Talán kicsit fura figura vagy,zavarában nevetgél.A NŐK VISELKEDÉSÉBEN SOSE KERESS LOGIKÁT!És a válaszokon nem szokás megsértődni,legtöbb jószándékú!
2013. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!