Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány edzésről tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány edzésről tetszik nekem meg minden és már régóta haverok vagyunk és leszeretném szólítani de nem tudom hogy mit mondjak. Valaki tud mondani nekem tippet? De nagyon tetszik nekem

Figyelt kérdés
13/F
2013. ápr. 15. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A csaj hány éves?? 13/L :)
2013. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 éves
2013. ápr. 21. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok :) szerintem kérdezd meg tőle hogy lenne-e kedve kettesben eljönni valamelyik délután valami olyan helyre ahová szívesen elmennél vele és olyan helyre menjetek ami a csajnak is tetszik :) (pl.fagyizó, cukrászda,vagy esetleg ha van a közelben park... ) Ha engem így elhívna valamelyik fiú haverom tuti elmennék vele :) jahh és még a pizzéria és a KFC és a többi ilyen gyorsétterem is alkalmas hely :)
2013. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 21. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen ^.^ szeretek más embereknek segíteni:)
2013. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!