Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osszejojjek egy olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejojjek egy olyannal aki idegen legios lesz?

Figyelt kérdés

3 hete ismerem es nagyon sokat vagyunk egyutt es en kezdem megszeretni.Nagyon jo vele.Viszont szeptemberben megy idegenlegiosnak es az a baj hogy ez mar 100%

Onnantol karacsonyig nem is latnam..akkor 1 honapot itthon aztan fel evet kint aztan sokaig itthon majd megint ki megy Azt mondta nem sokaig csinalna 3-4 evig...

Mit tegyek??


2013. ápr. 16. 11:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem azert lesz az mert valami rossz ember csak a kalandot keresi...
2013. ápr. 16. 11:48
 2/14 anonim ***** válasza:

én ismerek egy ilyen lányt, akinek idegen légiós a párja. azt hiszem 4 éve vannak így már együtt. hát nézd, ha vállalod, hogy bírni fogod, kezdj bele.

én biztosan nem tudnám ezt csinálni, nekem kell, hogy a közelemben legyen az, akit szeretek. de nem vagyunk egyformák :)

23L

2013. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem tenném....ha màr pàrom van, legyen velem, es ne csak pàrhavonta...tàvkapcsolat nem kapcsolat.
2013. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kalandot keresi? Ez fura. Az én ismerőseim akik katonának mentek külföldre, vagy akartak menni, mind azért akarták, hogy bebizonyítsák, hogy ők mennyire kemény alfahímek... Közben meg bárkinek kinyalnák a seggét is.
2013. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem javasolnám. Ha full megbíztok egymásban, akkor is előjön előbb-utóbb a féltékenység valaki részéről...

Szerinted mennyire bírják azok a srácok szex nélkül kint? Semennyire. Ebbe nem is akarok belemenni.

2013. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
egy kicsit barney stinson-ra emlékeztet a sztori...
2013. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
felejtős
2013. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak ha már leszerelt és még mindig mindene megvan
2013. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Női légiós? Hát, tudtommal nem nagyon "alkalmaznak" nőket légióban, max valamelyik hadseregben...
2013. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ferfi....

A no en vagyok....

2013. ápr. 17. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!