Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináltok egy buliban, ha...

Mit csináltok egy buliban, ha kb. minden ember idegen?

Figyelt kérdés
Hogy szoktatok bulizni, meg mit szoktatok csinálni egy olyan partyban, ahol nem ismeritek az többieket, meg miket szoktatok csinálni?

2013. ápr. 2. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
beadom a fing táncot...
2013. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg ismerem őket! Ilyen baszott egyszerű. :)
2013. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg ne érkezz pontosan a ki irás szerint, kb. 30-50 perccel érkezz később..
2013. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hazamegyek aludni.


Vagy suttyomban felzabálom az összes jobb kaját, elrakok egy jobb piát és utána go home.

2013. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
megprobalnek ismerkedni...:)
2013. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És hogyan?
2013. ápr. 2. 20:04
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Iszok.
2013. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Így: "helló. Dugunk?" Én így szoktam ismerkedni!
2013. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kint filozok azon, hogy minek menjek be egyaltalan, ha nem ismerek senkit. Aztan megemberelem magam es bemegyek. Teszek egy kört, hatha veletlenül megis van valami ismerös arc valahol, aztan vegül kikötök a pultnal es kerek egy ananaszlevet vagy redbullt. Miközben szürcsölgetem az italomat, szemügyre veszem az embereket. Ha latok egy szimpatikus lanyt, aki szinglinek tünik, elhatarozom magam, hogy leszolitom. Amennyiben az elhatarozasom tette valasa alatt nem tünt meg el es meg mindig nem zart a hely, akkor szepen mosolyogva közeledem hozza. Miutan masodszor is a fülebe orditottam, hogy iszik e velem valamit, az est tovabbi resze mar rajta mulik. Van, hogy remekül erezzük magunkat, közösen elhagyjuk a helyet es aztan nala, nalam vagy a kocsiban szenvedelyesen szexelünk... Az esetek masik 99%-aban ital elött vagy utan kudarcot vall probalkozasom. Körülnezek, hogy van e mas csinos lany, akinek elöbbi akciom elkerülte a figyelmet es a mosolygos közeledestöl ismetlem a programot, hasonlo eredmenyekkel.

Vegül kikullogok, beülök a kocsimba es megfogadom, hogy legközelebb nem pocsekolok el orakat ezzel a hülyeseggel. Egy hettel kesöbb pedig ujra azon filozok, hogy minek menjek be egyaltalan...

2013. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Levadászok pár sopronit! :)
2013. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!