Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Én egyszerűen merek ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Én egyszerűen merek ismerkedni, hogyan lesz majd pasim?

Figyelt kérdés
Ha valaki próbál szórakoztatni, hülyéskedni, netán flörtölni velem, nem merem magamra venni a dolgot, nehogy jól pofára essek. Senki sem szeret csalódni, vagy hülyét csinálni magából. Na, itt csak az baj, hogy ha nem viszonozom ezeket a dolgokat, akkor hogy a fenébe fogok Én valaha párt találni? Netes ismerkedésbe még annyira sem mennék bele, szóval azt ne is írjatok. 18/L
2013. ápr. 16. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy, mint nekem csajom. Én sem merek. :D Legalább mi tartsunk össze.
2013. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalat és gyakorlat kérdése:) de ne erőltesd a dolgot, mert ha nem mersz magadra venni egy bókot, az nem túl sok önbizalomra utal, márpedig flörtölni csak úgy lehet!:)) keress valami olyan elfoglaltságot, amiben sikerélményed lesz, megjön általa az önbizalmad, és később ezt valamilyen szinten kamatoztathatod pasizásnál is, ha egy helyesebb fiúra már visszamersz mosolyogni és látod , hogy nem dőlt össze a világ ugyanígy kezdhetsz majd te is poénkodni, bókolgatni.

+jó tanács: először az általad kevésbé jóképűnek tartott fiúkon gyakorolj, mert akkor nem jössz zavarba!:)

2013. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán egyszer majd az öledbe hullik.
2013. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Sehogy" -Hát kösz. :$
2013. ápr. 16. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, volt idő amikor egyenesen elrohantam ha egy fiú megközelített, most már beszélek velük, de kizárt, hogy kezdeményezzek.
2013. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül. :/
2013. ápr. 17. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!