Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek magamba erőt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyek magamba erőt hogy rá merjek írni? Egyszerűen nem tudok neki írni remeg mindenem és azon jár az eszem hogy bunkó lesz velem. Ti hogy tudtok csak ilyen könnyen ismerkedni valakivel vagy csak szimplán ráírni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugye-ugye itt látszik hogy ki milyen erős.Pedig ez csak egy levél.

Először írd meg aztán már csak oda kell nagy levegő hogy elküld.

Fiu vagy lány vagy? (szerintem lány)

2011. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 24 éves és chaten akarok neki írni,de nem tudom valahogy rá venni magam.Félek hogy bunkó lesz vagy semleges velem.Máskor mondta(3 hete) hogy nem zavarja ha zaklatom.
2011. ápr. 12. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni szar dolog.

Ha 3 hete nem beszéltetek akkor szerintem nyugodtan írhatsz neki.Ha meg ő mondta hogy nyugodtan akkor nyugodtan írj rá.

Ha bunkó lesz az már az ő baja nem a tied.

2011. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezen agyalok hogy ha akarna úgyis rám írna,mert látja hogy fent vagyok.Eddig mindig ő irt rám.
2011. ápr. 12. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Eddig írt neked, te meg nem mersz? Ha nem mersz, felesleges is, mert ha írni nem mersz neki, ha randira kerül a sor, meg sem mersz majd nyikkanni, és nem lesz folytatás. A kapcsolatok nem működnek egyoldalúan. Ha az egyik fél tesz valamit, a másiknak rá kell licitálnia, és erre majd az egyik licitál rá. Ha ez nincs meg, a kapcsolat nem fejlődik, megreked, elhal.

Megmondjam, mit lát belőled a másik? ELTŰRÖD, hogy rád írjon (tűröd=épp csak válaszolsz=de valójában közömbös vagy), de nem viszonzod az érdeklődés, mert nincs egyetlen önálló lépésed sem irányába. Az emberek türelme pedig véges. Lesz olyan, akin érezni fogja, hogy kell neki, és akkor neked annyi, ezt garantálom.

Olvass pszichológiai könyveket a kapcsolatokról (de ne szemetet és ne ezoteriát!), és ha azok után sem megy, akkor keress egy pszichológust, aki segít az önbizalomhiányodat meg az üldözési mániádat (biztos bunkó lesz - na és ha igen, akkor mi van? ez nem rád nézve széngyen, hanem arra nézve, aki bunkó) megváltoztatni.

2011. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán írj rá h. mi van vele.Én pl. facen írtam egy régi ismerősömnek.Ezer éve nem láttam.Elöször én se mertem írni, h. biztos nem fog velem foglalkozni.Aztán mégis ráírtam, és majdnem fél órát leveleztünk.Tök normális volt.Szóval nem lesz semmi, ha bunkó lesz netalán tán akkor meg alapból nem éri meg foglalkozni vele és legalább megtudod milyen ember.Ha érett fiú akkor nyugi nem fog lenézni,max nem ír vissza(bár az is bunkóság),csak kérdés h. miért nem ír.
2011. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!