Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » H lehet ezen túllendülni, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H lehet ezen túllendülni, mi a tanácsotok?

Figyelt kérdés

Eddig nem tudtam ismerkedni az egyetemen. Most meghirdettek egy programot a karunkon ahol talán tudnék de nagyon félek h mégsem és akkor ott ülök majd egyedül annyira lúzernek érezve magam. Egyébként tök normális vagyok, adok a kinézetemre is, vannak barátaim és ha túl vagyok a kezdeti fázison még élvezem is h a társaság motorja lehetek de elkezdeni képtelen vagyok. Nem is merek elmenni erre a programra, mert félek h nagyon kis bénának érezném magam..:S Szerintetek h lehet ebből kitörni? Mit beszéljek a többiekkel h barátkozzak meg velük?

19L


2013. ápr. 17. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

ugye nem ez a párválasztó táncos izé?


annak a közelébe nem mennék...

2013. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem :D egy egyszerű kis találkozó a városban és együtt beülünk valahova meginni vmit. Direkt azért van h az emberek ismerkedjenek. De már az egyetemen is megfigyeltem h sokan kettesével hármasával jönnek és nem akarnak ismerkedni elég nekik az a társaság. Ilyenekhez nem merek oda menni:(
2013. ápr. 17. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
lányból vagy, így ne ess kétségbe ha nem te kezdeményezel ... ha tényleg kinézel valahogy, akkor úgyis rád fog mozdulni valaki ... és próbálj meg nem úgy viselkedni, hogy "Én sem vagyok megelégedve magammal, értem, ha nem kellek senkinek"
2013. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyébként van barátom és legtöbbször ha ezt a fiúk megtudják inkább keresnek más csajt aki fűzhetnek...pedig én szívesen társalognék mindenféle cél nélkül de ez a legtöbb pasinak nem kell
2013. ápr. 17. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér,ha nagyon feszengsz legfeljebb elmész.Vihetnél barátnőt is első alkalommal segítségnek.
2013. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

óó, ne izélj már. :) Odamész, megkérded egy szimpatikus emberkétől, hogy jó helyen jársz-e, merthogy nem voltál még itt. Erre válaszolnak valamit, amire te tudsz reagálni, és ha a másik fél nem olyan passzív, mint te, akkor kialakul egy beszélgetés, odahív az asztalukhoz, stb.

Ezzel szemben, ha leülsz egy sarokba, akkor a kutya nem fogja megkérdezni, hogy ó, szia, ki vagy, hogy vagy, honnan jöttél, hová tartasz.


Csak lazán. Emberek, mint te :)


u.i.: Amikor valaki ismeretlen közegbe kerül, szinte lehetetlen, hogy ne ismerkedjen, hiszen egymásra vagytok utalva, senki nem ismeri még a dörgést. Ne görcsösen próbálkozz. :)

2013. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!