Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne a tanácsotok a...

Mi lenne a tanácsotok a következö szituációban? (többi lent)

Figyelt kérdés

1000es honda cbr vásárlásáról!

Magas termetü vagyok 600asok szóba sem jöhetnek viszont a tapasztalatom nem sok a motorozással kapcsolatban!26 éves vagyok



2013. ápr. 12. 00:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A lényeg h egy havertöl tudnék vásárolni egy teljesen megbizható 2008as évjáratú honda cbr 1000rr-t nagyon baráti áron, viszont a motoros tapasztalatom, tudásom kimerül kb 3000km-ben (egy 125ös ktm dukeom van) illetve mentem párszor egy 750 ducatti monsterral , tehát elég kevés!Sajnos a testmagasságom miatt 190cm nem igazán válogathatok a motorok között, de félek egy picit töle nem szeretnék felelötlen döntést hozni, bár 26 évesen kicsit átgondoltabbnak érzem magam mégis kételyeim vannak!Vélemények?
2013. ápr. 12. 00:07
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogyha meg tudod állni, hogy tépd a bajszát, akkor nyugodtan.

A gyakorlat meg az, hogy aki gyors motort vesz, az nem fog lassan menni - ezt már valamelyik hasonló kérdésnél talán már én is leírtam.


Mondjuk ha már ez a kérdés eszedbe jut, akkor talán menet közben is eszedbe fog. Mennyire szokott elkapni a "hév"? HIába csak 125-ös a mostani motorod, ezt meg tudod állapítani - én a 40 éves 250-esemmel is tudok ön- és közveszélyes lenni ha lejön a szemeim elé a piros függöny, szóval én nem vehetek még 600-ast se. :D

2013. ápr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát a 125-ön nem szoktam megörülni, inkább meggondoltan közlekedek mint nem....a 750es ducatti-n sem hittem azt h fúúúú de tudok vagy ilyesmi!inkább azon is a megfelelö tisztelettel közlekedtem
2013. ápr. 12. 00:23
 4/22 anonim ***** válasza:
szerintem kérd kölcsön a barátodtól. csak 2-3 napra. fizethetsz érte egy 5 ezresz vgy valami. hamar kiderül, hogy tetszik a hang, és mindig annyival mész mint amennyivel csak tudsz, vagy nagypapaként lassan, a sorban. elárulom, mind2 véglet rossz.
2013. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
amúgy a 600-as se gyenge. 400 az sz@r, de a 600 már nagyon rendben van. én 185 centivel repesztek a 600as hondámmal, nem gyengén..... :)
2013. ápr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom h hajtom mindig ezerrel vagy éppen mindig nagypapstilusban!Pont h "értelmes aranyközéputat" szeretném megtalálni , már ha van ilyen!Én egyszerüen azt nem tudom eldönteni h képes leszek e ilymódón megtanulni uralni kezelni a gépet vagy nem mert sajnos a termetem miatt nem tudok lépegetni!attól függetlenül az ismerösök motoros haverok nem csak ö mindenki azt mondja h miért félsz töle hiszen neked sokkal több eszed van értelmesebb vagy stb....szóval akik ismernek is azt mondják h szellemileg érett vagyok ami rendben is van én gyakorlatilag szeretném tudni
2013. ápr. 12. 00:41
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyszer Talmácsi nyilatkozta azt, hogy neki a hétköznapi közlekedéshez még a 120 is sok. Hát akkor kinek kell az 1000. Ha csak közlekedni szeretnél vele, akkor teljesen tök fölösleges szerintem.
2013. ápr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h az én szivemhez a gyorsasági motorok állnak a legközelebb, és nem szeretnék róla lemondani azért is keresek vmi alternativát
2013. ápr. 12. 01:20
 9/22 anonim ***** válasza:
Lebeszélnélek róla, de mégsem teszem, mert mivel ismerőstől veszed, legalább tudod, hogy nem egy széthajtott motort veszel. Ha van önkontrollod, akkor nyugodtan megveheted, az 1000-res már olyan, hogy beteszed 3-ba vagy 4-be és nyugodtan elmotorozgatsz vele az egész városon keresztül, anélkül, hogy váltani kéne. De ezen ha véletlenül egy milliméterrel is többet húzol a gázkaron mint kéne, akkor annak rossz vége lesz. Az esetek 90 százalékában aki ilyen motorral jár, nem birja ki, hogy ne használja ki ennek a motornak a lehetőségeit. Remélem te a 10 százalékba tartozol.
2013. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát szeretnék még élni igen....

Nekem is pont ez h tuti nincs széthajtva stb ugyhogy tut vétel lenne....

2013. ápr. 12. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!