Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek egy olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek egy olyan pasival akinek "rosszak" a fogai?

Figyelt kérdés

A munkámból adódóan sokat talákozom egy pasival, aki látszatra jól néz ki, normális, dolgozik, nagyon jókat szoktunk dumálni, de....a fogai...

Szóljak neki? Miért nem foglalkozik a fogaival? Pedig amúgy meg jól nézne ki...


2013. ápr. 17. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Talán mert nincs rá kerete, és talán azért mert nem a szüleit, akárkijét pumpolja le a pénzért.
2013. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy a genetika a hibás!
2013. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
őszintén? nem..:/ én is adok a fogaimra, nekem ez alap, ezért elvárom a másiktól is..
2013. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

mit jelent az hogy rosszak?

ha ápolatlanok akkor megmondhatod neki,csak ne túl durván,de ha esztétikai gondok vannak vele akkor ott a pénz probléma,lehet hogy őt is zavarja de nem tudja megcsináltatni őket

2013. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amennyire már ismerem szerintem van pénze. Már több mint 15 éve dolgozik, most is jól keres. Van autója is, lap-top, új telefon, meg márkás ruhákban-cipőkben jár. Ez amit én látok. Na és a fogai, hát azok nincsenek...
2013. ápr. 17. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebbe na cipőben járok csak ez éppen velem van :( . Jók a fogaim és mindíg ha volt egy kis lyukacska mentem betömetni minden nap 2 szer mostam és mosom is de egy időben hiába ápoltam lyukasodtak persze én megcsináltattam őket rögtön ez nem azt jelenti hogy nincs ép fogam csak ami lyukas volt az pont rossz helyen van elöl :( ... Sőt már nem merek mosolyogni mert egyszer egy oltárit estem biciklivel és a bal első hegyes fogam félbetört félkeresztben elmentem dokihoz gyökér kezelte betömte ideiglenessel mert úgy volt hogy kicseréli műfogra de sokba lett volna a tömés elszíneződött és úgy néz ki mintha rohadna pedíg be van tömve :D ,nekem viszont nincs pénzem megcsináltatni műfogra úgy hogy maradt így de minden nap mosom így is . A csajozás is nehezebben megy nem merek mosolyogni sem :D
2013. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Neki nincsenek ép fogai, csak fekete vmik...amik egyszer talán azok voltak...KÁR...
2013. ápr. 17. 20:47
 8/15 anonim ***** válasza:
ha tömött, kezeltetett fogai vannak, akkor igen. Ha elhanyagolt, lyukas, akkor nem. A kusza fogsor sem zavar (eredeti Tom Hardy :)
2013. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze olyan pasival:S. Lehet, genetika, stb, de szó se lehet róla. Van egy munkatársam, akinek szó szerint bele van rohadva az ínyébe a foga, van neki 2 db elől, pénz nem is kellene rá, hogy elmenjen megcsináltatni, de nem. Undorító látvány:s
2013. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha egyébként bejön, kár lenne rögtön elfelejteni. Ezt lehet orvosolni.
2013. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!