Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy huzamosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy huzamosabb ideig, hogy alkalmatlanok lennétek egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Voltatok úgy, hogy minden sikertelenségetek miatt (nem csak párkapcsolat) magatokban kerestétek a hibát, kirekesztettnek éreztétek magatokat és emiatt lelkileg egyre inkább tönkrementetek, befordultatok, visszahúzódók lettetek? Mi ebből a kiút?

25/l



2013. márc. 1. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent a normális párkapcsolat, kinek-mit, legtöbbször a legtöbbet látott példák,de lehet valakinek nem azt...
2013. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális kapcsolat szerintem: egy férfi és egy nő, beszélgetések, közös programok, tervek szövögetése, boldogság.
2013. márc. 1. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A felső kérdésre a válaszom igen, évek óta úgy érzem. A többire az, hogy nem. Nem érzem magam rosszul, nem vagyok sérült, a saját normális személyiségem miatt nem érzem magam alkalmasnak, és ez nekem így jó.
2013. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje így érzem és nem is szeretnék kialakítani kapcsolatot. Nem feltétlenül a sikertelenség az oka, hanem az, hogy többszöri próbálkozás után sem mozdult meg bennem semmi. A szex után csak ürességet éreztem és nem vágytam többre, pusztán csak a fizikai vágyam kielégítése volt a cél. Azok a lányok akikkel meg érzelmileg is tudnék telítődni, azokat nem szeretném megvezetni, mert félek, hogy a szex után hozzájuk sem vonzódnék már igazán.
2013. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, minden nap.


DE biznod kell magadban, és önzőnek lenni. Nem neked kell megfelelni egy párkapcsolatnak, hanem a párkapcsolatnak kell megfelelni neked, mert csak a saját boldogságod számit. Ha abbahagyod a megfelelést, hirtelen minden könyebb lesz.


35/f

2021. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!